Reklama
Doporučujeme

Spotřebiče Karma Design za skvělé ceny
Nabízíme vestavby Karma Design za bezkonkurenční ceny, poštovné a dovoz ZDARMA!
shop.spotrebice.cz

Aspen.PR
Specialista na PR a marketing segmentu spotřebičů a bydlení. Efektní a efektivní komunikace pro váš produkt.
www.aspen.pr/cs/

Rentpoint
Autopůjčovna s nejširší nabídkou nabídkou vozů na trhu.
www.rentpoint.cz

Home > Novinky na trhu

Novinky na trhu

Spotřebiče Bosch a Siemens bodují doma i v zahraničí 01. 03. 2012

Po dvou umístěních na předních příčkách v testech německého spotřebi-telského časopisu Stiftung Warentest, na které od začátku letošního roku dosáhly spotřebiče značek Bosch a Siemens, přichází další úspěch.

Vína z celého světa pro každou příležitost 27. 04. 2011

Pokud jste na své dovolené či pracovních cestách přišli na chuť nějakému konkrétnímu vínu, je pravděpodobné, že si jej můžete pohodlně a výhodně opatřit také u nás. Největší dovozce a distributor vín v České republice Global Wines je totiž také provozovatelem e-shopu www.global-wines.cz. Na tomto internetovém obchodu tak najdete nejširší nabídku vín pro každou příležitost z celého světa.

Remington MB450 - Snadné nabíjení už i pro zastřihovače na vousy 08. 09. 2010

Novinka v podání zastřihovače na vousy Remington MB450 umožňuje snadné nabíjení, které ocení většina mužů. Zařízení disponuje miniUSB konektorem, který slouží pro nabíjení. Zastřihovač tak snadno nabijete např. i na cestách bez nutnosti brát s sebou přiloženou USB nabíječku.

Varta V-Man Power Pack 01. 09. 2010

Univerzální nabíječka Varta V-Man představuje ultimativní řešení nabíjení kdekoli. Základem je samotná nabíječka V-Man obsahující interní Li-Ion akumulátor, který dobijete připojení zařízení do USB portu počítače nebo do elektrické sítě.

Mall.cz: tipy na hity letošních Vánoc - Nakupte vánoční dárky pro celou rodinu z vlastního křesla 27. 11. 2009

Vánoce mají být svátky klidu a míru, jenže od doby, kdy přestanete věřit na Ježíška, znamená advent také pořádný stres. Leckoho polévá hrůza už při představě přetopených obchodních domů, kde se na poslední chvíli snaží sehnat ty nejlepší dárky snad polovina národa.

Váš starý sporák už možná potřebuje vyměnit 28. 08. 2009

Máte doma stařičký sporák, který vám věrně a spolehlivě slouží? Možná tomu tak ještě pár let bude, ale možná nastal čas vyměnit ho za nový. Odměnou nemusí být jen moderní design a funkce, o kterých se tvůrcům vašeho sporáku ani nesnilo.

Připravte domácnost na zimu s Pražskou plynárenskou 17. 08. 2009

1. Vyměňte starý kotel za nový 2. Nebo si nechte starý kotel či průtokový ohřívač vyčistit 3. Nezapomeňte ani na vyčištění plynových topidel

Počet sběrných míst pro elektroodpad výrazně roste 08. 07. 2009

Zbavit se starého a nepotřebného elektroodpadu ekologickým způsobem je stále snazší. Počet sběrných míst, kde lidé mohou vysloužilé elektrospotřebiče odevzdat k recyklaci, totiž v posledním roce výrazně vzrostl. Jen společnost REMA Systém od loňského února do současnosti nainstalovala tisíc nových sběrných boxů a kontejnerů v rámci svých projektů Zelená firma a Zelená obec.

Chladnička Fagor: Praktická elegance 19. 06. 2009

V těchto dnech uvádí firma FAGOR ELEKTRO na trh žhavou novinku výjimečných parametrů. Jedná se o chladničku model FFA8865, která je vedle chladicí části o kapacitě 185 l a mrazničky s 66 l vybavena i středovou skladovací zónou 37 l. Chladnička i mraznička jsou beznámrazové (tzv. systém No Frost).

Nové napařovací žehličky ETA: výborný poměr ceny a výkonu 18. 06. 2009

Společnost ETA, tradiční česká značka malých domácích spotřebičů, představuje tři nové cenově dostupné napařovací žehličky. Ty nabízejí vyspělé parametry, velmi příznivou cenu i atraktivní barevné provedení. Všechny představené žehličky nabízejí přínosné funkce jako například odvápňovací Anti Calc systém, možnost svislého napařování či samočinný čistící systém Self Clean.

Strana 1 z 7 (Celkem 68 záznamů)