Reklama
Doporučujeme

Spotřebiče Karma Design za skvělé ceny
Nabízíme vestavby Karma Design za bezkonkurenční ceny, poštovné a dovoz ZDARMA!
shop.spotrebice.cz

Aspen.PR
Specialista na PR a marketing segmentu spotřebičů a bydlení. Efektní a efektivní komunikace pro váš produkt.
www.aspen.pr/cs/

Rentpoint
Autopůjčovna s nejširší nabídkou nabídkou vozů na trhu.
www.rentpoint.cz

Home > Novinky na trhu

Novinky na trhu

Nová kombinovaná trouba Bosch – spojení chuti, krásy a zdraví 15. 06. 2009

Unikátní kombinovaná parní trouba Bosch nabízí tři různé druhy ohřevu: vaření v beztlakové páře, v horkém vzduchu nebo v kombinaci páry a horkého vzduchu. Vnitřek trouby z nerezavějící oceli je přitom natolik prostorný, že umožňuje vařit na dvou výškových stupních najednou. Příprava pokrmů je díky tomu jednoduchá, rychlá a především chutná. Nová parní trouba Bosch nejen šetří čas, ale podporuje i zdravé stravování, protože vaření v páře nevyžaduje přidávání žádného dodatečného tuku.

3. ročník soutěže Roca Jump the Gap 08. 06. 2009

Mezinárodní soutěž v designu Roca Jump the Gap pořádaná společností Roca ve spolupráci s BCD (Barcelona Design Centre) se zaměřuje na mladé profesionály a studenty v oblasti architektury a designu do pětatřiceti let. Akce je významným startovacím bodem pro mladé talenty z celého světa. Do uzávěrky přihlášek obdržela společnost Roca celkem 382 projektů z 54 zemí.

Myčky nádobí Siemens šetří čas a energii díky převratné technologii Zeolith 01. 06. 2009

Jedna z dalších myček nádobí, které Siemens představuje, je myčka nádobí z produktové řady speedMatic. Právě tyto myčky nádobí jsou známé extrémně nízkou spotřebou elektrického proudu a vody, tichostí či automatickým dávkováním. Novinka však přináší něco osobitého. Novou technologii sušení. Sušicí systém Zeolith®, kterého energetická spotřeba je u modelu SN 26T552EU snížena o dalších 15 procent.

Whirpool - Kouzlo úsporných chladniček a mrazniček 26. 05. 2009

Chladnička je pro mnoho z nás jedním z nejdůležitějších a nejzajímavějších míst domova. Správná volba spotřebiče ušetří množství energie i peněz. Společnost Whirlpool představuje novinky v oblasti chlazení, které jsou ve znamení velkého vnitřního prostoru a snižující se energetické spotřeby.

Gril ETA Combi: grilování bez kompromisů 12. 05. 2009

Společnost ETA, tradiční česká značka malých domácích spotřebičů, představuje kombinovaný gril ETA 0162. Ten díky své konstrukci nabízí možnost grilování na dvou typech grilovacích desek – kamenné, litinové nebo na obou současně. Zároveň ho lze využít také jako oblíbený raclette gril.

K modernímu designu neodmyslitelně patří barvy 24. 04. 2009

Vestavné spotřebiče Siemens sledují nejnovější trendy a na trh přicházejí i v černé úpravě. Černá barva se stala jasným vítězem mezi barvami spotřebičů. Čisté linie, jasné struktury nové černé generace se stávají estetickým milníkem při plánování kuchyně a zdůrazňují nadčasovost, jednoduchost a jednotnost designu kuchyňských spotřebičů Siemens.

Bosch - Bílý design se opět navrací 20. 04. 2009

Nová generace vestavných spotřebičů Bosch přináší kromě tradiční technické kvality i triumfální návrat bílé v kuchyňském designu. Hlavním nositelem trendů v kuchyňském designu následujících let se opět stala bílá barva. Slaví svůj velký comeback, ale už ne jako tradičně nadčasová. Bílá je nyní synonymem technologické vyspělosti, je futuristická, čistá. Ve své podstatě kombinuje moderní eleganci, krásu jednoduchosti a čistoty, čímž vizuálně zdůrazňuje kuchyň jako srdce domácnosti.

ETA podporuje přírodu, připojila se k projektu Zelená energie 14. 04. 2009

Společnost ETA, tradiční česká značka malých domácích spotřebičů se připojila k projektu Zelené energie Skupiny ČEZ. Příspěvkem ke každé odebrané kilowathodině elektřiny tak společnost ETA podporuje neziskové projekty zaměřené na obnovitelné zdroje energie. Svou odpovědnost k přírodě bude ETA komunikovat prostřednictvím loga Zelené energie a sloganu „myslíme ekologicky, podporujeme Zelenou energii“ i na všech nových obalech svých výrobků.

Síť prodejen Expert Elektro expanduje 07. 04. 2009

Síť prodejen Expert Elektro se navzdory probíhající ekonomické krizi dále rozrůstá. Na začátku května otevře společnost nové prodejny v Plzeňském a Pardubickém kraji a zmodernizuje prostory v Praze. Všechny nabídnou nový moderní koncept prodeje, na který společnost postupně přechází a který úspěšně představila vloni v prodejních místech v Ústí nad Labem a Příbrami.

Pračky Samsung s diamantovým bubnem – poklad pro Vaši domácnost! 30. 03. 2009

Společnost Samsung představuje pračky Samsung, jejichž hlavní doménou je nedocenitelný poklad pro vaše prádlo - unikátní diamantový buben. Ten v kombinaci s dalšími benefity v podobě keramického topného tělesa, technologie Silver Wash a funkcemi Volt Control a Aqua Stop představuje sen pro každou moderní ženu. I to nejjemnější prádlo si po vyprání zachovává svou kvalitu a neporušené vlákno. Navíc i po letech oceníte stále perfektní stav vaší pračky!

Strana 2 z 7 (Celkem 68 záznamů)