Reklama
Doporučujeme

Spotřebiče Karma Design za skvělé ceny
Nabízíme vestavby Karma Design za bezkonkurenční ceny, poštovné a dovoz ZDARMA!
shop.spotrebice.cz

Aspen.PR
Specialista na PR a marketing segmentu spotřebičů a bydlení. Efektní a efektivní komunikace pro váš produkt.
www.aspen.pr/cs/

Rentpoint
Autopůjčovna s nejširší nabídkou nabídkou vozů na trhu.
www.rentpoint.cz

Home > Novinky na trhu

Novinky na trhu

Další sikovné produkty pro moderní koupelnu a kuchyni 05. 03. 2009

Užitečné, praktické a za rozumnou cenu, takové jsou další SIKOVNÉ PRODUKTY, které na trh uvedla společnost SIKO KOUPELNY. Nové výrobky do koupelny i kuchyně svým zákazníkům přináší radost i efektivní řešení interiérových prostor.

Jak elegantní: malý, krásný a výkonný automatický kávovar Siemens 12. 02. 2009

Plně automatické kávovary značky Siemens mají ve své rodině další přírůstek. Představujeme vám nový bělostný surpresso compact pure white TK 52002. Jde o bílého bratra černého modelu TK 52001.

Spotřeba energie má zelenou i u chladniček Siemens 14. 01. 2009

Staráme se o to, abyste se ve své kuchyni cítili dobře. Nechceme vás zatěžovat zbytečnými činnostmi, které zabírají váš volný čas. Proto vyrábíme inteligentní kombinované chladničky s mrazničkou, které se snadno udržují a jednoduše se ovládají, umí se samy odmrazit, jsou nenáročné na spotřebu energie a také přirozeně chrání potraviny proti bakteriím.

Nové varné desky Karma Design s dárkem: 3M sadou na umývání 13. 01. 2009

Nahrazování starých varných desek moderními indukčními je trendem, který sleduje i česká společnost Karma. Na trh proto uvádí vestavnou desku KI-31 E, která stejně jako ostatní indukční desky šetří energii tím, že teplo převádí pouze do nádoby na desce a nenechává jej unikat kolem.

Společnosti Whirpool byly uděleny dvě ocenění iF 2009 07. 01. 2009

Společnosti Whirlpool Corporation byly uděleny dvě ceny iF 2009 za návrh výrobku trouby Glamour a za návrh a koncepci kuchyňského ekologického systému GREENKITCHEN. Ceny udělila v prosinci společnost iF Industrie Forum Design GmbH. a pro GREENKITCHEN je to již druhé ocenění za návrh během posledních dvou měsíců, po zlaté ceně Spark, kterou projekt GREENKITCHEN získal v říjnu 2008.

Prestižní ocenění iF design pro Laufen 07. 01. 2009

Švýcarský specialista na koupelny Laufen Bathrooms opět prokázal svůj inovační potenciál: sprchový kout z koupelnové kolekce ILBAGNOALESSI dOt získal prestižní ocenění iF product design award 2009.

Bosch: Špičková technologie vysávání 05. 01. 2009

Firma Bosch domácí spotřebiče představuje naprostou novinku v oblasti vysávání. Dva nové modely BSG 81266 a BSG 71636 fungují na bázi compressor technology, což je inovativní motorová technologie s aerodynamickými výfukovými lopatkami a perfektně vyladěným průtokem vzduchu celým spotřebičem pro optimální snímavost prachu při nižší spotřebě energie.

Bezsáčkový vysavač ETA Limito pojme až 1,5 kg nečistot 15. 12. 2008

Společnost ETA, tradiční česká značka malých domácích spotřebičů, přichází na trh s novým bezsáčkovým vysavačem ETA 1470 Limito. Jedná se o mimořádně výkonný bezsáčkový vysavač s vysokou mírou filtrace. Super cyklonová jednotka zaručuje dokonalé odlučování prachu. Čistotu výstupního vzduchu zajišťuje Hepa filtr.

Vzory v úspoře energie – nová kombinace chladničky s mrazničkou Bosch 09. 12. 2008

Nová Bosch kombinace chladnička s mrazničkou, která opravdu uspoří elektrickou energii. Chladnička Bosch KGV 36X27 se svým objemem 316 litrů se řadí do třídy spotřeby energie A++.

Nejrychlejší a nejbezpečnější: nový Siemens snídaňový set „executive edition“ 03. 12. 2008

Takto začínají svůj den úspěšní lidé: půvab snídaňového setu „executive edition“ od firmy Siemens domácí spotřebiče spočívá v jeho zajímavém designu a skvělé technologii. Organizace Stiftung Warentest potvrdila, že oba spotřebiče patří k těm nejlepším, přičemž jeden dokonce ve své kategorii zvítězil. Topinkovač je nejbezpečnějším ve své třídě a nic nevaří vodu rychleji než rychlovarná konvice Siemens.

Strana 3 z 7 (Celkem 68 záznamů)