Reklama
Doporučujeme

Spotřebiče Karma Design za skvělé ceny
Nabízíme vestavby Karma Design za bezkonkurenční ceny, poštovné a dovoz ZDARMA!
shop.spotrebice.cz

Aspen.PR
Specialista na PR a marketing segmentu spotřebičů a bydlení. Efektní a efektivní komunikace pro váš produkt.
www.aspen.pr/cs/

Rentpoint
Autopůjčovna s nejširší nabídkou nabídkou vozů na trhu.
www.rentpoint.cz

Home > Novinky na trhu

Novinky na trhu

Tři trouby v jedné: Hotpoint-Ariston Open Space 28. 11. 2008

Novinka, kterou představila společnost Indesit na letošním mezinárodním veletrhu kuchyňského vybavení Eurocucina v italském Miláně, dorazila na český trh. Trouba Open Space z řady vestavných spotřebičů Hotpoint-Ariston je zajímavá zejména svým objemem 70 litrů, díky němuž nabízí o 20 % více prostoru oproti běžným vestavným troubám se stejnými rozměry. Lze ji použít pro pečení ve třech různých prostorových variantách (70 l, 48 l a 20 l) a připravit v ní najednou kompletní oběd – maso, přílohu i moučník. Uspokojí také požadavky na úsporu energie.

Společnost Karma Český Brod představuje kompletní systém vytápění s důrazem na alternativní zdroje energie 24. 11. 2008

S kompletním a skutečně variabilním a úsporným systémem pro vytápění a ohřev vody přichází společnost Karma, tradiční český výrobce topidel. Systém vytápění Karma je založen na čerpání energie z různých tepelných zdrojů. Jednoznačnou prioritu před spalováním plynu mají v systému vytápění Karma především alternativní zdroje energie: solární energie, zplynovací kotel na dřevo či pelety, krb nebo krbová kamna s teplovodním výměníkem, tepelné čerpadlo apod. Teprve až po maximálním využití energetických možností zapojených zdrojů dodá potřebnou zbývající část energie plynový kondenzační kotel Karma SOLAR.

Scholtès: Nová značka kuchyňských spotřebičů pro náročné 04. 11. 2008

Společnost Indesit Company přinesla na český trh novou značku luxusních kuchyňských spotřebičů Scholtès. Díky svým spolutvůrcům, světoznámému designérovi Davidu Lewisovi a francouzskému šéfkuchaři Phillipovi Rogé, v sobě spotřebiče Scholtès spojují elegantní design, jednoduchou obsluhu, funkčnost a jedinečné technologické možnosti.

Recyklománie pro velký zájem prodloužena o dva týdny 30. 10. 2008

Až do 16. listopadu budou moci občané ušetřit při nákupu nového televizoru a počítačového monitoru. Každý, kdo v obchodech s elektronikou do té doby zakoupí jeden z těchto spotřebičů a přitom prodejci odevzdá svůj starý k recyklaci, obdrží 500 korun. Nově této možnosti mohou využít i školy obecní a krajské úřady. Kampaň pod názvem Recyklománie pořádá kolektivní systém ASEKOL, který se zabývá organizací zpětného odběru a recyklací vysloužilých elektrozařízení. Recyklománie, která má podpořit nejen ochranu životního prostředí, ale i blížící se digitalizaci, byla organizátory prodloužena z důvodu velkého zájmu veřejnosti.

Nová perspektiva vysávání – automatická – s vysavačem Bosch GL-40 automatic 29. 10. 2008

Již máte dost neustálého shýbání se k vysavači, abyste nastavili sací výkon? Vysavač Bosch GL-40 automatic se rozhodne vždy správně. Automaticky. Automatické vysávání Vám usnadní život – budete moci vysávat pohodlně, s optimálním sacím výkonem, úsporněji a tišeji. Vysavač GL-40 automatic nabízí nejen známou německou kvalitu, ale také novou, kompaktní automatickou sílu v dynamickém designu šampaňské barvy značky Bosch, která je vedoucím hráčem mezi výrobci domácích spotřebičů v Evropě.

Objevte gurmánský princip s Tchibem 14. 08. 2008

Pravé gurmány prozradí jejich kuchyně. Protože jejich nejzaručenějším receptem je profesionální vybavení: nádobí, které lze používat na indukčních sporácích, vysoce kvalitní materiály, jako je bambus nebo ušlechtilá ocel, čistý design a vynikající nápady – třeba rukojeti s protiskluzovou úpravou Softgrip. Tak se i samotná příprava jídla stane opravdovým požitkem. Máte chuť se dozvědět víc? Odhalte tedy právě teď gurmánský princip!V nabídce firmy Tchibo od 10.září 2008.

Objevte, kolik síly spočívá v malém množství vody 09. 08. 2008

Kdo už někdy stál u vodopádu, ten ví, jaká majestátnost a moc vychází se síly vody. Sílu každé jednotlivé kapky využívá i nová technologie ActiveWater od značky Bosch. Za tímto pojmem se neskrývá nic menšího než zcela nový koncept mytí nádobí, který vůbec poprvé využívá každou kapku vody. Tato nová technologie dokáže proměnit 10 litrů vody na energii víc než 4000 litrů vody a dovést myčku nádobí k takové účinnosti, kterou ještě nikdy neměla! A nejen to: rychlejší ohřev, vyšší výkon čerpadla, selektivní rozdělení vody a optimalizovaná filtrační technika zaručuje navrácení vody do oběhu k opětovnému použití. A to všechno u nových myček nádobí ActiveWater znamená: méně vody, méně energie a vyšší výkon.

S malými domácími spotřebiči Electrolux bude Váš život vždy o trochu lepší 07. 08. 2008

Dobrá snídaně je nejlepším způsobem, jak začít den, a pozvání na čaj je zase příjemným rozptýlením. Nový snídaňový set Electrolux však neslouží pouze k přípravě voňavé kávy, křupavých toastů a horké vody, je zároveň originálním doplňkem domácnosti.

Nejmenší plnoautomat na světě vyrábí značka Krups 05. 08. 2008

Značka Krups přináší na trh novinku – nejmenší plnoautomat na světě. Všechna espresa z nové generace plnoautomatů Krups ESPRESSERIA AUTOMATIC EA8000 nabízejí ucelenou technologii „Perfect Coffee System“. Jejich elegantní design, extrémně jednoduchá obsluha a velmi vysoká kvalita potvrzená nezávislou mezinárodní agenturou TÜV z nich činí mimořádnou řadu přístrojů na přípravu espresa.

Víno vždy při ruce s vinotékou Karma Design 18. 07. 2008

Ne každý při stavbě rodinného domku myslel na vinný sklípek, obyvatelé bytů o něm také vždycky mohli jenom snít. Mít vždy při ruce vychlazené víno ale nemusí být jen výsadou vinařů, tento zdánlivý luxus už si může dopřát kdokoliv, kdo si občas rád vypije skleničku dobrého vína. Místo sklípku totiž společnost Karma Český Brod nabízí domácí vinotéku, která umožňuje mít při ruce až 21 lahví ideálně vychlazeného vína.

Strana 4 z 7 (Celkem 68 záznamů)