Reklama
Doporučujeme

Spotřebiče Karma Design za skvělé ceny
Nabízíme vestavby Karma Design za bezkonkurenční ceny, poštovné a dovoz ZDARMA!
shop.spotrebice.cz

Aspen.PR
Specialista na PR a marketing segmentu spotřebičů a bydlení. Efektní a efektivní komunikace pro váš produkt.
www.aspen.pr/cs/

Rentpoint
Autopůjčovna s nejširší nabídkou nabídkou vozů na trhu.
www.rentpoint.cz

Home > Novinky na trhu

Novinky na trhu

Užijte si kávové opojení s novým specialistou na přípravu lahodné kávy: Philips Espresso 06. 07. 2008

Společnost Philips přichází na český trh s novým plně automatickým přístrojem Philips Espresso HD 5730, který je určen pro domácí použití. Nové Philips Espresso nabízí komfortní a jednoduché používání. Jediným stiskem si můžete během chvíle připravit výtečné cappuccino, latte macchiato či krémové espresso. Kromě toho se zákazníci mohou těšit i na moderní design, povrch přístroje je z leštěného nerezu a hliníku odolného proti otisku prstů.

Již tak široká nabídka odsavačů Karma Design se dále rozrůstá 24. 06. 2008

Sortiment, který je svojí šíří srovnatelný pouze se specializovanými značkami, nabízí v oblasti odsavačů par společnost Karma Český Brod. Řada odsavačů Karma Design nyní obsahuje 26 modelů, jejichž propracovaný design použitím leštěné oceli a skla dodá profesionální vzhled každé kuchyni. Široká škála výkonů a druhů umožňuje zvolit ten správný odsavač v podstatě každému. Jaké typy digestoří Karma zákazníkům nabízí a které jsou v sortimentu žhavými novinkami?

Dokonale umyté nádobí je samozřejmostí, ohromující je však rychlost 11. 06. 2008

Inženýři Siemensu vyvinuli novou generaci myček nádobí, která nastoluje nová měřítka v rychlosti a důkladnosti mytí nádobí: speedMatic. Tato nová konstrukční řada dosahuje nových dimenzí i ve vybavení. Siemens přichází v podobě nové příborové zásuvky Vario poprvé se třetí úrovní na ukládání příborů a malého nádobí. Nově vyvinutý dávkovací asistent se postará o cílené rozpouštění a stejnoměrné rozdělení mycích tablet.

Klimatizace Whirlpool – novinky a trendy 28. 05. 2008

Značka Whirlpool rozšířila svůj sortiment klimatizací pro domácnosti a kanceláře. Nově nabízí své modely ve dvou řadách. Řada Standard je určena pro zákazníky, kteří klimatizaci využijí jen několik měsíců v roce a dávají přednost výhodnější ceně před spotřebou energie. Řada Premium nabízí navíc nižší spotřebu a moderní design a ocení ji hlavně ti, kteří používají klimatizaci celoročně, tedy i na vytápění.

Poptávka po klimatizacích v ČR stoupá, Karma Český Brod je s modely pro rok 2008 připravena 21. 05. 2008

V posledních letech přestaly u nás být klimatizace známkou okázalého luxusu a postupně si získávají své místo nejen v kancelářských budovách, ale i v českých domácnostech. Během léta se očekává další nárůst prodeje klimatizačních jednotek oproti předchozím letům. Karma Český Brod se proto opět snaží vyjít vstříc svým zákazníkům a svůj sortiment přizpůsobuje jejich přáním a nárokům.

Více prostoru přinášejí nové chladničky Electrolux 14. 05. 2008

Společnost Electrolux uvádí na trh novou chladničku Electrolux Side-by-side ENC 74800 WX, která zároveň slouží i jako mraznička a vinotéka. V tomto modelu budete mít všechny potraviny a nápoje, jež potřebujete, správně vychlazené a připravené na servírování.

Indesit Company představila nové vestavné spotřebiče na světoznámé výstavě Eurocucina 07. 05. 2008

Novinky z řad vestavných spotřebičů předvedla na 17. ročníku mezinárodní výstavy kuchyňského vybavení Eurocucina v italském Miláně společnost Indesit Company. Ve dnech 16.–21. dubna zde vystavovala nové vestavné spotřebiče značky Indesit, trouby Hotpoint-Ariston se zvětšeným objemem nebo indukční multifunkční vařič Scholtés.

Čtyři nové typy indukčních varných desek Karma Design: Šetří peníze a svojí chytrostí usnadňují vaření 30. 04. 2008

Indukční varné desky jsou stále žádanějším zbožím. To je skutečnost, kterou musel zaznamenat každý prodejce kuchyňských spotřebičů. Na rostoucí poptávku reaguje i český výrobce, společnost Karma. Svoji řadu indukčních varných desek Karma Design proto rozšiřuje o čtyři nové modely.

Přichází nová řada tichých myček Hotpoint-Ariston 23. 04. 2008

Společnost Indesit Company uvádí na český trh novou řadu myček na nádobí značky Hotpoint-Ariston s garantovanou hodnotou hlučnosti pouhých 43 dB(A). Kromě tichého provozu myčky nabízí úsporu díky energetické třídě AAA, ergonomický design vnitřního prostoru a řadu zdokonalených funkcí. Tato novinka je zákazníkům k dispozici od dubna letošního roku.

Elegantní dáma v minimalistickém kabátku: Chladnička Whirlpool ARC 5753/2 IX 09. 04. 2008

S novým modelem chladničky přichází na český trh značka Whirlpool. Kombinovaná chladnička Whirlpool ARC 5753/2 IX v nerezovém provedení patří do energetické třídy A+. Chladnička s mrazničkou dole má celkový objem 320 l.

Strana 5 z 7 (Celkem 68 záznamů)