Reklama
Doporučujeme

Spotřebiče Karma Design za skvělé ceny
Nabízíme vestavby Karma Design za bezkonkurenční ceny, poštovné a dovoz ZDARMA!
shop.spotrebice.cz

Aspen.PR
Specialista na PR a marketing segmentu spotřebičů a bydlení. Efektní a efektivní komunikace pro váš produkt.
www.aspen.pr/cs/

Rentpoint
Autopůjčovna s nejširší nabídkou nabídkou vozů na trhu.
www.rentpoint.cz

Home > Novinky na trhu

Novinky na trhu

Uchovejte oblíbené víno v domácí vinotéce LG 02. 04. 2008

Vlastní vinotéka je nezbytným vybavením domácností milovníků vína. Právě jim je určena novinka od LG Electronics, která zajistí vhodné skladování lahví pro uchování nejvyšší kvality „nápoje bohů“. Designově povedený model LG GC-W0061BXH vyniká bezvibračním kompresorem a vysoce účinným izolačním sklem. Domácí vinotéka LG pojme až 56 lahví a v obchodech ji koupíte za 19 990 Kč.

Nejzelenější vysavač na světě je černý 26. 03. 2008

Společnost Electrolux uvádí na trh vysavač Ultra Silencer Green, první vysavač na světě vyrobený z recyklovaného plastu. 55 % plastové kostry nového vysavače Ultra Silencer Green je vyrobeno z recyklovaných materiálů, a proto je přístroj dostupný pouze v černé barvě. Jedná se o jeden z nejtišších vysavačů na světě, který má navíc o 33 % menší spotřebu energie než průměrný vysavač s výkonem 2000 wattů.

Bosch představuje nový vysavač pro milovníky zvířat 19. 03. 2008

Stejně jako majitelé milují své domácí mazlíčky, tak naopak nemají rádi kočičí nebo psí chlupy po celé pohovce, na svetrech nebo na sedačkách v autě. Přístroj BSG 72225 „formula hygienixx ProAnimalhair“ je vysavačem vyvinutým společností Bosch, který tento problém řeší, a navíc je jeho hlučnost šetrná k uším našich čtyřnohých spolubydlících.

Pračka Whirlpool Steam 1400: Parní lázeň pro vaše prádlo 12. 03. 2008

Pára se stává stále běžnější součástí moderní domácnosti – od vaření v páře až po sprchové a parní boxy v našich koupelnách. Pára je stále více ceněna pro své účinné čisticí schopnosti. Je tedy nasnadě, že ji využijeme i k obnově oděvů, a to způsobem stejně přirozeným a k přírodě šetrným jako při ostatních činnostech v domácnosti.

Ledničku LG zdobí asijské motivy a kamínky Swarowski 05. 03. 2008

S okouzlující novinkou přichází na český trh před společnost LG. Elegantní červená lednička je ozdobena asijskými květinovými motivy od slavné korejské malířky Seung-rim Ha. A co víc, do těchto jemných uměleckých vzorů a madel jsou zasazeny desítky zářivých křišťálků od známé klenotnické firmy Swarowski! Obohaťte svoji kuchyni o tajuplnost Dálného východu a luxus Evropy.

Vysavače Philips s nejvyšším stupněm filtrace pro skutečně hygienický úklid 27. 02. 2008

Vysavače Philips prošly za posledních několik let revolučním vývojem. Nejen co se týká vzhledu, čisticí síly a všestrannosti, ale i využitím vyšších stupňů filtrace a těsnění. Nové vysavače Philips Performer a Philips Jewel od března letošního roku nabízejí filtry HEPA 13 a HEPA těsnění. V kombinaci s vysokým sacím výkonem tak během chvíle pomohou vytvořit zdravé a čisté prostředí pro celou rodinu.

Nová vestavná lednice Karma Design: A kuchyně od Karmy je kompletní... 20. 02. 2008

Poslední dílek do skládačky kuchyně kompletně zařízené vestavnými spotřebiči řady Karma Design nabízí od ledna 2008 společnost Karma Český Brod. Stala se jím vestavná kombinovaná lednice Karma Design KLV-177. Svými parametry patří nový produkt do skupiny vestavných lednic, o které je na českém trhu největší zájem.

Chcete si to na Valentýna u svého partnera vyžehlit? 14. 02. 2008

K jaké domácí práci má podle vás vaše drahá polovička největší odpor? Je to tak, k žehlení! 60 % Evropanů, účastnících se průzkumu nedávno provedeného v Německu, uvedlo, že jim nejvíce vadí nebo je obtěžuje právě žehlení.

Na český trh přichází nová značka Hotpoint-Ariston 06. 02. 2008

Společnost Indesit Company představila novou značku domácích spotřebičů Hotpoint-Ariston. Od začátku roku 2008 postupně nahradí dosavadní výrobky se jménem Ariston, které čeští zákazníci znají od roku 1992. Nová značka vznikla spojením jmen Hotpoint, jedničky na trhu domácích spotřebičů ve Velké Británii, a tradiční italské značky Ariston.

LG SolarCube: nejrychleji pečící trouba? 28. 01. 2008

Až čtyřikrát rychleji peče nová multivlnná trouba LG SolarCube, kterou před koncem roku 2007 uvedla do našich obchodů společnost LG Electronics. Kombinace stylového designu a nerez provedení dělá z LG SolarCube elegantní ozdobu moderní kuchyně. Navazuje na předchozí oblíbený model, troubu LG SolarDom.

Strana 6 z 7 (Celkem 68 záznamů)