Reklama
Doporučujeme

Spotřebiče Karma Design za skvělé ceny
Nabízíme vestavby Karma Design za bezkonkurenční ceny, poštovné a dovoz ZDARMA!
shop.spotrebice.cz

Aspen.PR
Specialista na PR a marketing segmentu spotřebičů a bydlení. Efektní a efektivní komunikace pro váš produkt.
www.aspen.pr/cs/

Rentpoint
Autopůjčovna s nejširší nabídkou nabídkou vozů na trhu.
www.rentpoint.cz

Home > Novinky na trhu

Novinky na trhu

Spotřebič roku 2007 od společnosti Electrolux 11. 01. 2008

Dnešní článek bude trochu neobvyklý. Nepředstavíme vám totiž domácího pomocníka, který by právě přišel na trh. Místo toho si můžete přečíst rovnou o třech spotřebičích, které odborníci vyhodnotili jako nejlepší ze sortimentu společnosti Electrolux za rok 2007. Na stupních vítězů se umístila varná deska, vysavač a trouba.

Spotřebiče Baumatic Dance Partners: make-up pro vaši kuchyni 26. 12. 2007

Máte rádi změnu, dynamiku a odvážné nápady? Toužili jste vždycky po originalitě? Líbilo by se vám třeba sladit byt, jeho vybavení a všechny doplňky v jediné barevné harmonii? Pak by vás mohlo zajímat, že společnost Baumatic uvedla na trh novou řadu Dance Partners: kuchyňské spotřebiče, které vás nadchnou nejen technickými parametry, ale také netradičním, pestrobarevných designem.

Malý, ale výkonný automatický kávovar Siemens 18. 12. 2007

Nejúspěšnější rodina plně automatických espresso/kávovarů značky Siemens má nyní nového člena: spotřebič Surpresso compact pure blackTK52001. Za designem této řady je dobrý vkus - dynamické linie zvýrazněné černou barvou pozvedávají ducha stejně jako první ranní šálek kávy.

Domácí výčep aneb konec hospůdek v Čechách 11. 12. 2007

Jste milovníky zlatavého moku? A úplně nejraději si po dobrém obědě dáte pivo čerstvě natočené? Tak to pro vás máme dobrou zprávu. Už nemusíte se džbánkem do hospody Na růžku, ale můžete si udělat takovou minihospůdku i u sebe doma. A možná si místo nadávek dá manželka ráda s vámi.

Doplňte svoji kuchyň o vestavnou troubu Amica 04. 12. 2007

Vaření a pečení dostává zcela nový rozměr. V dnešní době už nepředstavuje pouhou nutnost, ale pro mnohé se stává zábavou, příjemným druhem relaxace, seberealizace a časem vzrušujících experimentů. Když se navíc v kuchyni můžete spolehnout na šikovného parťáka, jako je multifunkční vestavná trouba EBP 8652 řady Platinum od společnosti Amica, jde všechno úplně samo…

Nový tyčový vysavač Energica se výkonem vyrovná podlahovým spotřebičům 27. 11. 2007

Uvedením vysavače Energica otevírá společnost Electrolux na trhu vysavačů nový segment - tyčové vysavače s přívodním kabelem. Vysavač Energica spojuje výkon podlahových vysavačů s pohodlím, které uživateli nabízejí tyčové vysavače, a jako takový je určen především lidem žijícím ve městech s malými úložnými prostory.

Nové automaty na kávu od AEG-Electrolux 19. 11. 2007

Čtyři nové automaty na kávu představil jeden z největších výrobců domácích spotřebičů, společnost AEG-Electrolux. Jejich ceny se pohybují od 16 do 35 tisíc a jako bonus přidává společnost ve své tiskové zprávě také několik užitečných tipů na uchování lahodné chuti kávy.

Úsporná pračka a sušička od Gorenje 12. 11. 2007

S novými produkty, které vám vyperou a vysuší vaše prádlo, přichází na trh společnost Gorenje. Nová volně stojící pračka WA 73120 a kondenzační sušička prádla D 73225 představují úsporný způsob, jak se zhostit těchto nepříliš oblíbených domácích prací. A svými funkcemi (snadné žehlení, jogging program) se vám je snaží usnadnit.

Strana 7 z 7 (Celkem 68 záznamů)