Reklama
Doporučujeme

Spotřebiče Karma Design za skvělé ceny
Nabízíme vestavby Karma Design za bezkonkurenční ceny, poštovné a dovoz ZDARMA!
shop.spotrebice.cz

Aspen.PR
Specialista na PR a marketing segmentu spotřebičů a bydlení. Efektní a efektivní komunikace pro váš produkt.
www.aspen.pr/cs/

Rentpoint
Autopůjčovna s nejširší nabídkou nabídkou vozů na trhu.
www.rentpoint.cz


Novinky na trhu

3eta.jpg

Bezsáčkový vysavač ETA Limito pojme až 1,5 kg nečistot 15.12.2008

Společnost ETA, tradiční česká značka malých domácích spotřebičů, přichází na trh s novým bezsáčkovým vysavačem ETA 1470 Limito. Jedná se o mimořádně výkonný bezsáčkový vysavač s vysokou mírou filtrace. Super cyklonová jednotka zaručuje dokonalé odlučování prachu. Čistotu výstupního vzduchu zajišťuje Hepa filtr.


 Oproti běžným bezsáčkovým vysavačům dokáže navíc vysát až 1,5 kg cementu bez nutnosti vysypání. Motor vysavače je opatřen systémem Soft Start, který při spouštění nezatíží elektrickou síť. ETA Limito zajistí snadný a efektivní úklid jakéhokoliv povrchu. Speciální podlahová hubice na tvrdé podlahy je opatřena koňskými žíněmi, které zároveň čistí a leští dřevěné i plovoucí podlahy.

V základní výbavě vysavače je také turbohubice s rotačním kartáčem pro odstranění problematických nečistot jako jsou zvířecí srst, vlasy i jehličí z vánočního stromečku a to i z koberců s vysokým vláknem. Do nepřístupných prostor se snadno dostane štěrbinová natáčecí hubice.

VysavačeOtevřít galerii »Detailní charakteristiky:

Bezsáčkový podlahový vysavač ETA 1470 Limito

- barevné provedení: oranžová/černá
- maximální příkon 1600 W, sací výkon 220 W
- délka přívodního kabelu 5,2 m
- super cyklon pro dokonalé odlučování prachu (vysaje až 1,5 kg cementu)
- dva omyvatelné HEPA filtry
- SOFT START motoru – nezatěžuje elektrickou síť
- příslušenství: podlahová hubice s kovovým spodkem, turbohubice, úzká hubice na tvrdé podlahy s kartáčem z koňských žíní, štěrbinová a polštářová natáčecí hubice s kartáčkem
- připojovací průměr hubice 32 mm
- doporučená cena: 3999,- Centrální vysavač nevíří prach Electrolux Oxygen Plus s HEPA filtrem Hadici k vysavači má doma každý Hoover SL 8123 Slalom, 4730 Kč na MALL.cz Hrncový vysavač vás překvapí svými schopnostmi iRobot ROOMBA 555, 10989 Kč na MALL.cz Ležatý vysavač najdeme ve většině domácností Nefungující  klávesa A a drobky v klávesnici jsou minulostí:o) Parní čistič Hoover VBM 5530 Parní čistič Kärcher DE 4002 Parní čistič SOLAC H011 B2 Steam Jet Parní mop Monster Floor Philips FC 9176 Performer Pro alergiky a astmatiky je kvalitní filtr zásadní Roomba 560 Ruční vysavač nezná hranic - model Electrolux Růžový vysavač splňuje nároky poslední módy:o) Sáček do vysavače Samsung SC9560 Dimension SENCOR SVC 1010 FORTE, 1680 Kč na MALL.cz Smetáček a lopatku s klidem odložte Správně zvolený koberec šetří práci i zdraví Víceúčelový ležatý vysavač ETA Výrazně nižší spotřeba, supertichý provoz a komfortní ovládání Vysávací agregát Beam Electrolux se samočisticím filtrem Vysavač Bosch BSG 71636 Vysavač Bosch GL-40 automatic Vysavač Roomba Vysoce absorpční návlek z mikrovlákna Zelmer-Solaris Twi x5500.0HQ

Související články


Kategorie


RSS Tisk stránky


zpět