Reklama
Doporučujeme

Spotřebiče Karma Design za skvělé ceny
Nabízíme vestavby Karma Design za bezkonkurenční ceny, poštovné a dovoz ZDARMA!
shop.spotrebice.cz

Aspen.PR
Specialista na PR a marketing segmentu spotřebičů a bydlení. Efektní a efektivní komunikace pro váš produkt.
www.aspen.pr/cs/

Rentpoint
Autopůjčovna s nejširší nabídkou nabídkou vozů na trhu.
www.rentpoint.cz


Novinky na trhu

4bosch.jpg

Bosch: Špičková technologie vysávání 05.01.2009

Firma Bosch domácí spotřebiče představuje naprostou novinku v oblasti vysávání. Dva nové modely BSG 81266 a BSG 71636 fungují na bázi compressor technology, což je inovativní motorová technologie s aerodynamickými výfukovými lopatkami a perfektně vyladěným průtokem vzduchu celým spotřebičem pro optimální snímavost prachu při nižší spotřebě energie.


Inovativní síla

Inovační silou compressor technology® je motor. Nové kompresorové lopatkové kolo s devíti aerodynamicky tvarovanými lopatkami ventilátoru dosahuje špičkové rychlosti airbusu až 800 km/h. S extrémně vysokým průtokem vzduchu a minimalizovaným odporem vzduchu v celém přístroji zajišťuje pohon ve spojení s tryskou excelentní zachycování prachu – a současně šetří velký podíl energie.

VysavačeOtevřít galerii »Špičkové výsledky při testování


Kdo chce chránit životní prostředí a současně ušetřit elektrickou energii a peníze, může toho dosáhnout při vysávání prachu – beze ztráty výkonu. Úsporné vysavače Bosch s inovační compressor technology® nabízejí vše současně: 100% sílu vysávání s nižší spotřebou energie, perfektní hygienu, supertichý chod a nejvyšší komfort při obsluze.

Supertichý a superčistý


Silný výkon sání s minimálním hlukem – při pouhých 73 dB pracují kompresorové motory vysavačů velmi tiše. BSG má certifikát TÜV „Vhodný pro alergiky“ a je vybaven air flow control system® s air safe® a hygienickým filtračním systémem HEPA. Tato příkladná technologie praní vzduchu odstraňuje dokonce jemný prach a zajišťuje větší čistotu vyfukovaného vzduchu, než je vzduch v místnosti.

Technické údaje o spotřebiči:

VysavačeOtevřít galerii »Název produktu: podlahový vysavač Bosch
„ergomaxx professional Pro Energy compressor“
Typové označení: BSG 81266
Příkon spotřebiče: 300 – 1200 W (výkon srovnatelný s vysavačem o výkonu
2400 W –úspora energie až 50 %)
Akustický výkon: 73 – 74 dB
Délka připojovacího kabelu: 8,9 m
Akční rádius: 13 m
Doporučená MOC: 8.690,- Kč

Název produktu: podlahový vysavač Bosch
„formula hygienixx Pro Silence“
Typové označení: BSG 71636
Příkon spotřebiče: 300 – 1600 W (výkon srovnatelný s vysavačem o výkonu
2400 W – úspora energie až 30 %)
Akustický výkon: 71 dB
Délka připojovacího kabelu: 7 m
Akční rádius: 10 m
Doporučená MOC: 6.190,- Kč

Více informací o domácích spotřebičích Bosch naleznete na http://www.bosch-spotrebice.cz. Centrální vysavač nevíří prach Electrolux Oxygen Plus s HEPA filtrem ETA 1470 Limito bezsáčkový vysavač Hadici k vysavači má doma každý Hoover SL 8123 Slalom, 4730 Kč na MALL.cz Hrncový vysavač vás překvapí svými schopnostmi iRobot ROOMBA 555, 10989 Kč na MALL.cz Ležatý vysavač najdeme ve většině domácností Nefungující  klávesa A a drobky v klávesnici jsou minulostí:o) Parní čistič Hoover VBM 5530 Parní čistič Kärcher DE 4002 Parní čistič SOLAC H011 B2 Steam Jet Parní mop Monster Floor Philips FC 9176 Performer Pro alergiky a astmatiky je kvalitní filtr zásadní Roomba 560 Ruční vysavač nezná hranic - model Electrolux Růžový vysavač splňuje nároky poslední módy:o) Sáček do vysavače Samsung SC9560 Dimension SENCOR SVC 1010 FORTE, 1680 Kč na MALL.cz Smetáček a lopatku s klidem odložte Správně zvolený koberec šetří práci i zdraví Víceúčelový ležatý vysavač ETA Vysávací agregát Beam Electrolux se samočisticím filtrem Vysavač Bosch GL-40 automatic Vysavač Roomba Vysoce absorpční návlek z mikrovlákna Zelmer-Solaris Twi x5500.0HQ

Související články


Kategorie


RSS Tisk stránky


zpět