Reklama
Doporučujeme

Spotřebiče Karma Design za skvělé ceny
Nabízíme vestavby Karma Design za bezkonkurenční ceny, poštovné a dovoz ZDARMA!
shop.spotrebice.cz

Aspen.PR
Specialista na PR a marketing segmentu spotřebičů a bydlení. Efektní a efektivní komunikace pro váš produkt.
www.aspen.pr/cs/

Rentpoint
Autopůjčovna s nejširší nabídkou nabídkou vozů na trhu.
www.rentpoint.cz


Novinky na trhu

Bosch_mala.jpg

Bosch představuje nový vysavač pro milovníky zvířat 19.03.2008

Stejně jako majitelé milují své domácí mazlíčky, tak naopak nemají rádi kočičí nebo psí chlupy po celé pohovce, na svetrech nebo na sedačkách v autě. Přístroj BSG 72225 „formula hygienixx ProAnimalhair“ je vysavačem vyvinutým společností Bosch, který tento problém řeší, a navíc je jeho hlučnost šetrná k uším našich čtyřnohých spolubydlících.


Standardní vysavače udělají pouze polovinu práce. Vzhledem k tomu, že nedokážou dokonale odstranit všechny zvířecí chlupy, může to vést ke vzniku zápachu. Nový odborník od společnosti Bosch se oproti tomu vypořádává s tímto úkolem pomocí podlahové trysky na zvířecí chlupy, která díky dvěma hladkým sametovým proužkům čistí chlupaté nebo plyšové povrchy rychleji než kterákoliv jiná tryska. S výkonem 2200 wattů čistí nejen hloubkově a důkladně, ale i tišeji.

Díky svému plochému tvaru a pohyblivosti se dostane bez problémů pod nábytek. Vzhledem k tomu, že se chlupy nechytají do žádného bubínku, je čištění přístroje velmi jednoduché. Pro vysávání čalouněného nábytku je možné použít dodatkovou trysku na odstranění drobných zvířecích chlupů schovaných ve škvírách a rozích. Čalouněný nábytek představuje problém pro majitele domácích zvířat obzvláště, když přijde návštěva. Díky tomu, že malá tryska na zvířecí chlupy má širokou sací plochu, může být nábytek vyčištěn dvakrát rychleji než se standardními tryskami pro čalouněný nábytek.
Vysavač Bosch
Hygienický filtrační systém „Air Clean Active“ se jednoduše vypořádá i s nepříjemnými zápachy. Air flow system® odstraní spolu s funkcí air safe® jemný prach z vašeho bytu. Inovovaný způsob konstrukce se postará o to, aby se žádný nasátý vzduch nedostal nefiltrovaný z vysavače ven, nýbrž aby prošel stoprocentně přes speciální filtr. Tento systém představuje optimální řešení pro alergiky a pro všechny domácnosti, v nichž se dbá na mimořádnou hygienu.

Technické údaje o spotřebiči
Název produktu: podlahový vysavač Bosch
Typové označení: BSG 72225
Výkon spotřebiče: 100 – 2200 W
Akustický výkon: 80 dB
Délka připojovacího kabelu: 7 m
Akční rádius: 10 m

Nový podlahový vysavač Bosch BSG 72225 je na českém trhu k dostání za maloobchodní cenu 7 270 Kč.

Více informací o domácích spotřebičích Siemens naleznete na www.bosch-spotrebice.cz.


Autor: Bosch / Michala Gregorová
Foto: Bosch

Související články


Kategorie


RSS Tisk stránky


zpět