Reklama
Doporučujeme

Spotřebiče Karma Design za skvělé ceny
Nabízíme vestavby Karma Design za bezkonkurenční ceny, poštovné a dovoz ZDARMA!
shop.spotrebice.cz

Aspen.PR
Specialista na PR a marketing segmentu spotřebičů a bydlení. Efektní a efektivní komunikace pro váš produkt.
www.aspen.pr/cs/

Rentpoint
Autopůjčovna s nejširší nabídkou nabídkou vozů na trhu.
www.rentpoint.cz


Novinky na trhu

fagor.jpg

Chladnička Fagor: Praktická elegance 19.06.2009

V těchto dnech uvádí firma FAGOR ELEKTRO na trh žhavou novinku výjimečných parametrů. Jedná se o chladničku model FFA8865, která je vedle chladicí části o kapacitě 185 l a mrazničky s 66 l vybavena i středovou skladovací zónou 37 l. Chladnička i mraznička jsou beznámrazové (tzv. systém No Frost).


Zajímavostí střední zóny je možnost nastavení teploty od -14°C do +14°C, takže podle momentální potřeby můžete zvětšit objem chladničky nebo mrazničky právě o tuto část. Snadné ovládání a přehled o nastavených funkcích zaručuje velký interaktivní displej LCD.

Přístroj je vybaven funkcí zrychleného chlazení (Supercooling) a zrychleného zmrazování (Superfreezing). V době dovolené jistě oceníte i funkci „prázdninový provoz“, která zamezuje vytváření zápachu v prázdné chladničce v době vaší dlouhodobější nepřítomnosti. Pokud necháte dvířka mírně nedovřená, díky speciálnímu systému se automaticky samy dovřou. Je-li doba otevření dveří delší, na zvýšení teploty v chladničce nebo mrazničce upozorní výstražná zvuková signalizace a kontrolka.

O hygienické prostředí v chladničce se stará nejen antibakteriální úprava stěn, ale i filtr Bio No-Frost. Potraviny se odkládají na desky z bezpečnostního skla, pozornost upoutá také schránka na zeleninu. Jednak je vybavena kolečky, takže její pohyb je velmi snadný a pohodlný, jednak její vnitřní přemístitelná oddělovací přepážka je tvořena tzv. zvlhčovačem SPA. Tento zvlhčovač zaručuje postupné uvolňování vlhkosti do schránky, takže nedochází k vysušování skladované zeleniny ani ovoce. Díky tomuto zvlhčovači se tak prodlužuje jejich svěžest a čerstvost. Klimatická třída SN-T zarušuje perfektní činnost chladničky i při teplotě okolního prostředí 43°C, o úspornosti svědčí energetická třída A+. Výjimečnost této chladničky podtrhuje atraktivní design v elegantním nerezu nebo módní černé barvě. Doporučená PC: 29.990 Kč.

Skupina Fagor Electrodomésticos se řadí mezi pět nejvýznamnějších výrobců bílé techniky v Evropě. V jeho portfoliu je 12 obchodních značek a svoje výrobky vyváží do 130 zemí celého světa. Je součástí MCC, největšího družstevního sdružení na světě.

Kategorie


RSS Tisk stránky


zpět