Reklama
Doporučujeme

Spotřebiče Karma Design za skvělé ceny
Nabízíme vestavby Karma Design za bezkonkurenční ceny, poštovné a dovoz ZDARMA!
shop.spotrebice.cz

Aspen.PR
Specialista na PR a marketing segmentu spotřebičů a bydlení. Efektní a efektivní komunikace pro váš produkt.
www.aspen.pr/cs/

Rentpoint
Autopůjčovna s nejširší nabídkou nabídkou vozů na trhu.
www.rentpoint.cz


Novinky na trhu

SN26T890EU_produkt_nahled.jpg

Dokonale umyté nádobí je samozřejmostí, ohromující je však rychlost 11.06.2008

Inženýři Siemensu vyvinuli novou generaci myček nádobí, která nastoluje nová měřítka v rychlosti a důkladnosti mytí nádobí: speedMatic. Tato nová konstrukční řada dosahuje nových dimenzí i ve vybavení. Siemens přichází v podobě nové příborové zásuvky Vario poprvé se třetí úrovní na ukládání příborů a malého nádobí. Nově vyvinutý dávkovací asistent se postará o cílené rozpouštění a stejnoměrné rozdělení mycích tablet.


Ušetří vodu a elektrickou energii: spotřeba vody 10 litrů

Spotřeba vody byla u myček nádobí širokých 60 cm snížena v normovaném programu na 10 litrů (model SN 26T890EU). To znamená, že se ohřívá méně vody. Tak se ušetří nejen voda, nýbrž také elektrická energie. Jedno se ovšem nezměnilo – dokonalý výsledek mytí. Pro srovnání: před deseti lety spotřebovaly myčky nádobí přibližně 30 litrů vody. Při průměrném počtu 220 mycích cyklů za rok se jedná o úsporu až 4400 litrů vody. To odpovídá asi 44 vanám plným vody.
Otevřít galerii »
Dále na rozdíl od stále ještě velmi rozšířeného mínění je použití myčky podstatně účinnější než ruční mytí nádobí. Myčky nádobí spotřebují podstatně méně vody, mycích prostředků a elektrické energie. Myčky nádobí z řady speedMatic spotřebují na jeden mycí cyklus jen 10 litrů vody (SN 26T890EU) – na rozdíl od přibližně 40 litrů při ručním mytí nádobí. Tím ušetříte ročně asi 6600 litrů vody a přibližně 2200 Kč za elektrickou energii.

Na počtu hostů nezáleží

Příborová zásuvkaVario představuje dodatečnou úroveň na vkládání dalšího nádobí. Na rozdíl od běžných zásuvek na příbory umožňuje její speciální tvar nejen umístění příborů, ale také sběraček, salátových příborů a dokonce i malého nádobí, jako jsou například šálky na espreso. A jelikož se tak ve spodním koši nemusí nechávat místo na koš na příbory, vejde se tam nyní až 14 jídelních souprav.

V zájmu větší flexibility

Vario koše: O dostatečnou flexibilitu při vkládání nádobí se postarají u třech košů vario 3 sklopné a dělitelné etažéry ve vrchním koši a po dvou řadách sklopných trnů ve vrchním i ve spodním koši. Systém rackMatic umožňuje kromě toho nastavení tří různých výšek vrchního koše.

Koše varioFlex se vyznačují třemi sklopnými a dělitelnými etažéry a dvěma řadami sklopných trnů ve vrchním koši. Ve spodním koši zvyšují flexibilitu další 4 řady sklopných trnů. Madla na vrchním i spodním koši usnadňují jejich vysunutí. U vrchního koše lze pomocí systému rackMatic nastavit tři různé výšky.

Koše varioFlexPlus: Větší flexibilita není možná - 3 sklopné a dělitelné etažéry ve vrchním koši a po šesti řadách sklopných trnů ve vrchním i spodním koši umožňují maximální flexibilitu při ukládání nádobí do myčky. Ve spodním koši umožňují opěrky umístění sklenic ve dvou řadách, zvýšená zadní stěna zajišťuje ochranu choulostivých sklenic. Držadla vrchního a spodního koše s metalízovým povrchem nejsou požitkem jen pro ruce, ale i pro oči. U vrchního koše lze samozřejmě pomocí systému rackMatic nastavit tři různé výšky.

Snadná změna výšky – i při plném zatížení

Abyste mohli do myčky vložit velké množství nádobí, můžete u vrchního koše nastavit pomocí systému rackMatic tři různé výšky. A to i při plném zatížení nádobím. Stiskněte příslušné páčky po stranách vrchního koše a koš se ihned spustí dolů. Když chcete koš znovu přesunout do vyšší polohy, opatrně ho po obou stranách zvedněte. Tak se kromě běžného nádobí, příborů a sklenic vejdou do obou košů i velké hrnce a talíře.

Rozvine plně sílu mycího prostředku: dávkovací asistent

Nejvíce používaným mycím prostředkem do myček nádobí jsou dnes kombinované tablety. Dosud byly myčky nádobí optimálně přizpůsobeny k použití práškového mycího prostředku. Tablety vypadly během mycího cyklu nekontrolovaně dovnitř myčky, a proto nemohly vždy plně rozvinout svůj účinek. Tato situace se s příchodem dávkovacího asistenta mění. Mycí tableta vypadne z přihrádky na mycí prostředek přímo do malé záchytné misky vpředu na vrchním koši na nádobí. Cílený proud vody rozpustí tabletu kontrolovaně a rychle. Mycí prostředek se rozdělí stejnoměrně po celém vnitřku myčky, a tak dosáhnete vždy optimálního výsledku mytí. I s dávkovacím asistentem můžete samozřejmě nadále používat práškové a gelové mycí prostředky.

Technické informace o spotřebičích speedMatic:
Název produktu: Myčka nádobí
Kód produktu: SN 25M230EU
SN 26T890EU
Energetický štítek: AAA

Oba modely myček nádobí budou na českém trhu v průběhu května. Siemens SN 25M230EU bude za maloobchodní cenu 17.990,- Kč a myčka Siemens 26T890EU za 22.990,- Kč.

Více informací o domácích spotřebičích Siemens naleznete na www.siemens-spotrebice.cz.


Autor: Siemens / Michala Gregorová
Foto: Siemens Čistké nádobí bez námahy Šikovný domácí pomocník

Související články


Kategorie


RSS Tisk stránky


zpět