Reklama
Doporučujeme

Spotřebiče Karma Design za skvělé ceny
Nabízíme vestavby Karma Design za bezkonkurenční ceny, poštovné a dovoz ZDARMA!
shop.spotrebice.cz

Aspen.PR
Specialista na PR a marketing segmentu spotřebičů a bydlení. Efektní a efektivní komunikace pro váš produkt.
www.aspen.pr/cs/

Rentpoint
Autopůjčovna s nejširší nabídkou nabídkou vozů na trhu.
www.rentpoint.cz


Novinky na trhu

Trouba_Amica_ikona.jpg

Doplňte svoji kuchyň o vestavnou troubu Amica 04.12.2007

Vaření a pečení dostává zcela nový rozměr. V dnešní době už nepředstavuje pouhou nutnost, ale pro mnohé se stává zábavou, příjemným druhem relaxace, seberealizace a časem vzrušujících experimentů. Když se navíc v kuchyni můžete spolehnout na šikovného parťáka, jako je multifunkční vestavná trouba EBP 8652 řady Platinum od společnosti Amica, jde všechno úplně samo…


Elegantní trouba EBP 8652 vyniká super rychlým ohřevem, na 150°C stupňů se dostane za čtyři minuty a 30 sekund a nabízí celkem 12 funkcí - pečení, grilování, rozmrazování, speciální program pro přípravu pizzy či supergril pro přípravu větších porcí masa… Opravdovou vychytávku však představuje otočný rožeň, který se hodí zvláště pro přípravu drůbeže. Výhodou je, že se rožeň s masem během celého procesu pečení otáčí o 360°C stupňů, díky čemuž se například celé kuře propeče více rovnoměrně a zachová si i lepší chuť než při klasickém grilování v pekáči. Ale protože i grilování má něco do sebe, je možné obě funkce, tedy gril a rožeň, u trouby EBP 8652 spojit, a dosáhnout tak při přípravě masa ještě lepších výsledků.

Vestavná trouba Amica EBP 8652 řady PlatinumUž je to vevnitř propečené?

Další věcí, kterou jistě opravdoví gurmáni u této trouby ocení, je pečící termosonda. Tato jehla se jednoduše zapíchne do pokrmu (např. maso) a během pečení pak měří a na displeji ukazuje aktuální teplotu uvnitř pokrmu. Při dosažení vámi nastavené požadované teploty se poté trouba za zvukového signálu vypne.

Co se týká údržby čistoty trouby, je díky katalytickým samočistícím deskám velmi snadná. Desky jsou vyrobeny ze speciálního materiálu, který absorbuje mastnotu z připravovaných pokrmů a zabraňuje tak usazování a vzniku nečistot. V troubě se nacházejí hned tři katalytické desky – dvě na bočních a jedna na zadní straně trouby. Hospodyňky tak nemusí čistit celou troubu, ale pouze její spodní a horní část. Při údržbě čistoty trouby navíc nepřekáží ani gril, který se dá jednoduše sklopit.

Bezpečí především

Bezpečnou obsluhu trouby zajišťuje nová konstrukce trojitého skla dveří, kdy i při maximální pracovní teplotě 280 °C nehrozí, že by se člověk při dotyku o dvířka spálil. Bát se nemusíte ani o svou kuchyňskou linku. Aby nedošlo k přehřátí spotřebiče, a tedy i k možnému poškození kuchyňské linky, cirkuluje v plášti trouby po celou dobu pečení studený vzduch.

Multifunkční vestavnou troubu EBP 8652 zakoupíte v bežných obchodech s elektro-spotřebiči za 16 990 Kč. Součástí trouby jsou dva mělké pečící plechy, jeden extra hluboký pečící plech a jeden nerezový rošt. Maniupulaci s nimi umožňuje praktický teleskopický výsuv plechů, kontrolovat připravované pokrmy tak můžete způsobem, aniž by vaše ruce musely zasahovat do horké trouby. Výsuv je navíc snadno demontovatelný a čistitelný.
Vestavná trouba Amica
Pečící termosonda – součást vestavné trouby EBP 8652, díky které můžete lépe kontrolovat teplotu uvnitř pokrmu
Vestavná trouba Amica
Jak nejlépe připravit drůběž? Součástí vestavné trouby EBP 8652 je otočný rožeň, díky němuž je maso skvěle rovnoměrně propečené
Vestavná trouba Amica
Trojitá konstrukce dveří vestavné trouby EBP 8652 zajišťuje bezpečnou teplotu vnějšího skla, a to i při maximálním výkonu – 280 °C

A ještě jeden tip na závěr: Přijďte navštívit a načerpat inspiraci do letos nově otevřeného show-roomu společnosti Amica Commerce ve Zborovské ulici čp. 34 na pražském Smíchově.

Více na www.amica-spotrebice.cz


Text a foto: Amica

Související články


Kategorie


RSS Tisk stránky


zpět