Reklama
Doporučujeme

Spotřebiče Karma Design za skvělé ceny
Nabízíme vestavby Karma Design za bezkonkurenční ceny, poštovné a dovoz ZDARMA!
shop.spotrebice.cz

Aspen.PR
Specialista na PR a marketing segmentu spotřebičů a bydlení. Efektní a efektivní komunikace pro váš produkt.
www.aspen.pr/cs/

Rentpoint
Autopůjčovna s nejširší nabídkou nabídkou vozů na trhu.
www.rentpoint.cz


Novinky na trhu

9.jpg

Jak elegantní: malý, krásný a výkonný automatický kávovar Siemens 12.02.2009

Plně automatické kávovary značky Siemens mají ve své rodině další přírůstek. Představujeme vám nový bělostný surpresso compact pure white TK 52002. Jde o bílého bratra černého modelu TK 52001.


Zářivě bílý automatický kávovar TK 52002 se svým příchodem na trh přináší spojení moderního designu a vkusu, ale také funkčnost a s tím i požitek z kávy.

Čistota je počátek všeho


Čištění pomocí funkce single portion cleaning, díky níž se systém trubic propláchne po každém použití, zaručuje, že každá porce kávy bude stejně čerstvá jako ta předchozí a že každý šálek kávy je připraven z čerstvé vody.

KávovaryOtevřít galerii »Vychutnejte si svou kávu!


Jedinečný systém spařování kávy aroma whirl system plus vám zaručí vždy velmi intenzivní aroma. Mletá káva se ještě před vlastní extrakcí na několik sekund zvlhčí, masa mleté kávy mírně nabobtná, což vede k tomu, že se ještě lépe uvolní veškeré aromatické látky obsažené v kávě.
Sami si zvolte, jak chcete mít kávu namletou – kávomlýnek z tvrzené oceli Vám dobře poslouží.

Jak jednoduché


Ovládání je logické – téměř samonavádějící – espresso a káva jsou k dispozici ihned po pouhém stisknutí tlačítka. Ti, kteří mají rádi latte macchiato nebo cappuccino nebudou také čekat dlouho, a to díky pěnící trysce, jež pokaždé vytváří vynikající mléčnou pěnu.

Díky automatickému programu „calc´n´clean“ je odvápnění a čištění v rámci jednoho procesu velmi jednoduché. Prvotřídní materiály použité u výrobku Siemens surpresso compact pure white zaručují, že zůstane v perfektním stavu po celou dobu životnosti a umožňuje výrobu kávových specialit i v těch nejmenších prostorách.

Technické informace o spotřebiči:


Název produktu: plně automatický kávovar surpresso compact pure white
Kód produktu: TK 52002
Příkon: max. 1400 W
Barva: bílá
Funkce: aroma whirl system plus (spařování kávy)
single portion cleaning (čistící systém)
calc´n´clean (odvápnění čištění v jednom chodu)

Nový plně automatický kávovar surpersso compact pure white bude na českém trhu k dostání od září 2008 za maloobchodní cenu 13.990,- Kč.

Více informací o domácích spotřebičích Siemens naleznete na http://www.siemens-spotrebice.cz. Kávomlýnek Bosch Big MKM6003 Kávomlýnek Krups GVX2 Kávovar Bosch TKA6721 Kávovar Eta 7174 90000 PRESTO Kávovar Kenwood CM 485 Philips Espresso HD 5730

Související články


Kategorie


RSS Tisk stránky


zpět