Reklama
Doporučujeme

Spotřebiče Karma Design za skvělé ceny
Nabízíme vestavby Karma Design za bezkonkurenční ceny, poštovné a dovoz ZDARMA!
shop.spotrebice.cz

Aspen.PR
Specialista na PR a marketing segmentu spotřebičů a bydlení. Efektní a efektivní komunikace pro váš produkt.
www.aspen.pr/cs/

Rentpoint
Autopůjčovna s nejširší nabídkou nabídkou vozů na trhu.
www.rentpoint.cz


Novinky na trhu

karma-design__kro-100x.jpg

Již tak široká nabídka odsavačů Karma Design se dále rozrůstá 24.06.2008

Sortiment, který je svojí šíří srovnatelný pouze se specializovanými značkami, nabízí v oblasti odsavačů par společnost Karma Český Brod. Řada odsavačů Karma Design nyní obsahuje 26 modelů, jejichž propracovaný design použitím leštěné oceli a skla dodá profesionální vzhled každé kuchyni. Široká škála výkonů a druhů umožňuje zvolit ten správný odsavač v podstatě každému. Jaké typy digestoří Karma zákazníkům nabízí a které jsou v sortimentu žhavými novinkami?


Štěrbinové odsavače

U štěrbinových odsavačů není vnější část nasávací plochy tvořena kovovou mřížkou, která má funkci tukového filtru. Vzduch s kuchyňskými výpary je nasáván štěrbinami mezi panely, které tvoří nasávací plochu. Ta je díky tomu hladká a odsavač působí velmi esteticky. Panely jsou výklopné, aby bylo možno provádět běžnou údržbu tukových filtrů, které jsou umístěny za nimi.

Ostrůvkové odsavače

Odsávání par v takových kuchyních, kde je varná plocha umístěna mimo obvodové zdi místnosti, nejčastěji uprostřed (ostrůvek), řeší ostrůvkové odsavače.

Komínové odsavače

U komínových odsavačů je „komín“ krytem odtahového potrubí, které je v něm schováno. Komín je tvořen dvěma částmi - pevnou, vycházející z těla odsavače, a teleskopicky výsuvnou částí, kterou lze upravit na potřebnou výšku digestoře.

Vestavné odsavače

Do kuchyňského nábytku, nejčastěji do horních skříněk přímo nad varnou deskou, se umísťují vestavné digestoře. Pro zvětšení účinnosti je většina vestavných odsavačů Karma Design vybavena výsuvnou částí, která zvětší filtrační plochu až o 45 %.

Odsavače s recirkulací

V případě, že váš byt neumožňuje, aby byly výpary z kuchyně odvedeny ven, lze zvolit takový odsavač, který lze díky uhlíkovým filtrům zapojit jako recirkulační. Kuchyňské výpary díky tomu filtr pohltí a vzduch se čistý vrací zpět do místnosti. Uhlíkové filtry je nutné měnit cca po 3-4 měsících.

Otevřít galerii »Rohový komínový odsavač Karma Design KRO 100-X - praktická vychytávka

Digestoří naleznete na trhu neuvěřitelné množství, ale když se začnete shánět po nějaké rohové, nabídka se ihned zúží na několik málo modelů. Jedním z nich je nový rohový odsavač par Karma Design KRO-100 X s mimořádným sacím výkonem 756 m3/hod. o šířce 100 × 100 cm. Vyroben je z nerezu, má teleskopicky nastavitelný komín, 4 stupně výkonu a mnoho chytrých funkcí, které lze využívat díky dotykovému ovládání.

Jmenujme například světelnou indikaci nasycení filtrů, funkce Booster (krátkodobé odsávání na extrémní výkon), Clean Air či vybavení zpětnou záklopkou, která brání návratu výparů zpět do kuchyně při jejich odsávání ven z místnosti. Pro ty, kteří možnost odsávat páry ven nemají, je k dispozici varianta recirkulace díky uhlíkovému filtru.

Doporučená cena: 19 270 Kč vč. DPH

Štěrbinový odsavač par Karma Design KS-910 X - elegantní kombinace materiálůOtevřít galerii »

Velmi oblíbenými se díky svým elegantní kombinaci nerezové oceli se sklem a neobvyklým tvarům staly první dva ze štěrbinových odsavačů, které Karma nabídla. Nyní se jejich řady rozšiřují o model KS-910 X o šířce 90 cm. Odsavač s tlačítkovým ovládáním disponuje 4 stupni výkonu, časováním, sacím výkonem 613 m3/hod. a zpětnou klapkou.

Doporučená cena: 20 990 vč. DPH

Otevřít galerii »Komínový odsavač par Karma Design KN-60 B - skvělá cena v černém

Pro všechny, kdo hledají pro svoji kuchyni digestoř se skvělým poměrem ceny a výkonu, uvedla Karma na trh černý odsavač par KN-60 B. Díky jeho neobvyklému designu v černé barvě, který skvěle ladí se sklokeramickými deskami, je snadné si ho oblíbít na první pohled a ještě raději ho používat. Model o šířce 60 cm s možností recirkulace disponuje 3 stupni výkonu, teleskopicky nastavitelným komínem, výkonem 470 m3/hod., zpětnou klapkou a cenou, která potěší.

Doporučená cena: 6 990 Kč vč. DPH


Autor: Karma
Foto: Karma

Související články


Kategorie


RSS Tisk stránky


zpět