Reklama
Doporučujeme

Spotřebiče Karma Design za skvělé ceny
Nabízíme vestavby Karma Design za bezkonkurenční ceny, poštovné a dovoz ZDARMA!
shop.spotrebice.cz

Aspen.PR
Specialista na PR a marketing segmentu spotřebičů a bydlení. Efektní a efektivní komunikace pro váš produkt.
www.aspen.pr/cs/

Rentpoint
Autopůjčovna s nejširší nabídkou nabídkou vozů na trhu.
www.rentpoint.cz


Novinky na trhu

Whirlpool klimatizace - image 3.jpg

Klimatizace Whirlpool – novinky a trendy 28.05.2008

Značka Whirlpool rozšířila svůj sortiment klimatizací pro domácnosti a kanceláře. Nově nabízí své modely ve dvou řadách. Řada Standard je určena pro zákazníky, kteří klimatizaci využijí jen několik měsíců v roce a dávají přednost výhodnější ceně před spotřebou energie. Řada Premium nabízí navíc nižší spotřebu a moderní design a ocení ji hlavně ti, kteří používají klimatizaci celoročně, tedy i na vytápění.


Všechny modely klimatizací Whirlpool mají navíc funkci 6.smysl, která výrazně usnadňuje ovládání klimatizace.

Invertory jsou trendem v klimatizacích

Vzrůstající oblibu v prodeji klimatizací domácností a kanceláří zaznamenávají modely s tzv. invertorovou technologií. Na rozdíl od klasického provedení dokáží regulovat teplotu v místnosti mnohem přesněji a s nižší spotřebou energie. Přes vyšší pořizovací náklady se vyplatí zejména při celoročním využití klimatizace na chlazení i vytápění. Značka Whirlpool nabízí ve svém sortimentu modely s invertorovou technologií, které lze používat i tehdy, když venkovní teploty dosahují -20°C, tedy po většinu roku.
Klimatizace Whirlpool
Klimatizace - úsporný způsob vytápění

Neustále rostoucí náklady na energii a vytápění nutí spotřebitele k hledání úsporných zdrojů tepla. Klimatizace, které byly dříve hlavně synonymem pro chlazení vzduchu v horkých letních dnech, jsou dnes čím dál více žádané pro svou schopnost úsporného způsobu vytápění. Díky tepelnému čerpadlu, které využívá tepla venkovního prostředí, dodá klimatizace až 3krát více tepla než spotřebuje energie. Například při tepelném výkonu 3,5 kW, který je vhodný pro místnost kolem 35 m2, spotřebuje klimatizace kolem 1,2 kW elektrické energie. V porovnáním s klasickým přímotopem jsou tedy náklady na energie několikanásobně nižší.

Novinka Whirlpool - klimatizace multi-split invertor
Trojsplit klimatizace Whirlpool
Letošní novinkou značky Whirlpool v nabídce klimatizací pro domácnosti a kanceláře je model AMD 063 v provedení se třemi vnitřními jednotkami. S jednou vnější jednotkou tak lze zajistit klimatizaci hned pro tři místností najednou. Tuto variantu vyhledávají zejména ti, kteří požadují více klimatizovaných místností a nechtějí, nebo z technických důvodů ani nemohou, umísťovat více venkovních jednotek na fasády nebo střechy domů. Model Whirlpool AMD 063 navíc nabízí pokrokovou invertorovou technologii, díky které je provoz klimatizace úspornější.


Autor: Whirlpool / Michala Gregorová
Foto: Whirlpool

Související články


Kategorie


RSS Tisk stránky


zpět