Reklama
Doporučujeme

Spotřebiče Karma Design za skvělé ceny
Nabízíme vestavby Karma Design za bezkonkurenční ceny, poštovné a dovoz ZDARMA!
shop.spotrebice.cz

Aspen.PR
Specialista na PR a marketing segmentu spotřebičů a bydlení. Efektní a efektivní komunikace pro váš produkt.
www.aspen.pr/cs/

Rentpoint
Autopůjčovna s nejširší nabídkou nabídkou vozů na trhu.
www.rentpoint.cz


Novinky na trhu

Ikona_LG_lednice.jpg

Ledničku LG zdobí asijské motivy a kamínky Swarowski 05.03.2008

S okouzlující novinkou přichází na český trh před společnost LG. Elegantní červená lednička je ozdobena asijskými květinovými motivy od slavné korejské malířky Seung-rim Ha. A co víc, do těchto jemných uměleckých vzorů a madel jsou zasazeny desítky zářivých křišťálků od známé klenotnické firmy Swarowski! Obohaťte svoji kuchyni o tajuplnost Dálného východu a luxus Evropy.


Okouzlující dekor květin od malířky Seung-rim Ha a lesk kamínků Swarowski zdobí americkou ledničku (model GR-P227ZDAA) s beznámrazovým (NoFrost) provozem. Její výjimečný vzhled vedl k zisku prestižního ocenění reddot design award. Funkční výhodou je spousta místa pro skladování potravin jak v chladničce (pravé dveře), tak v mrazáku (vlevo). Speciální mřížka Moist Balance reguluje vlhkost pro delší trvanlivost čerstvých potravin. Optimální teplotu skladovaných potravin si můžete sami nastavit, jestliže je uložíte do přihrádky Miracle Zone.
Lednice LG
Na vnější straně dveří chladničky najdete zabudovaná dvířka baru s pohodlným dotykovým ovládáním, odkud si bez nutnosti otevírání dveří celé chladničky (a plýtvání elektřinou) rychle a snadno vyndáte lahev s pitím, sýr či olivy. Ještě zmiňme BioShield, mikrobiotické ošetření pantů pro zvýšení hygieničnosti. Na každé party nesmí chybět led. Výrobník ledu LG XtraSpace vám ho poskytne dostatečnou zásobu. Americká chladnička s mrazákem LG GR-P227ZDAA v tomto netradičním uměleckém pojetí se prodává za 84 990 Kč.

Jistě budete souhlasit, že když už si někdo dá záležet na tom, aby měl pěkně zařízenou domácnost, je trochu škoda kazit dojem spotřebiči byť kvalitními, ale zato se zaměnitelným vzhledem. Domácí spotřebiče LG v sobě spojují mnoho pokročilých funkcí a kladou důraz na kvalitní design. Výsledkem je opravdová krása ve vaší domácnosti.


Autor: LG / Michala Gregorová
Foto: LG

Související články


Kategorie


RSS Tisk stránky


zpět