Reklama
Doporučujeme

Spotřebiče Karma Design za skvělé ceny
Nabízíme vestavby Karma Design za bezkonkurenční ceny, poštovné a dovoz ZDARMA!
shop.spotrebice.cz

Aspen.PR
Specialista na PR a marketing segmentu spotřebičů a bydlení. Efektní a efektivní komunikace pro váš produkt.
www.aspen.pr/cs/

Rentpoint
Autopůjčovna s nejširší nabídkou nabídkou vozů na trhu.
www.rentpoint.cz


Novinky na trhu

LG SolarCube.jpg

LG SolarCube: nejrychleji pečící trouba? 28.01.2008

Až čtyřikrát rychleji peče nová multivlnná trouba LG SolarCube, kterou před koncem roku 2007 uvedla do našich obchodů společnost LG Electronics. Kombinace stylového designu a nerez provedení dělá z LG SolarCube elegantní ozdobu moderní kuchyně. Navazuje na předchozí oblíbený model, troubu LG SolarDom.


Nová trouba SolarCube je dalším příkladem inovací od LG. Je zajímavá tím, že spojuje funkce mikrovlnky a klasické trouby s grilem, což znamená výrazně rychlejší a pohodlnější přípravu pokrmů. Jak je to možné? Například tím, že ji není nutné předehřívat. Další chytrý nápad – SolarCube má tři patra, takže je možné péct více jídel naráz. To v praxi znamená, že dříve zdlouhavá příprava oběda či večeře pro celou rodinu vám nyní zabere díky SolarCube jen chvilku.

Snadno a přehledně

Přestože je SolarCube vybavena množstvím funkcí pro co nejdokonalejší přípravu různých druhů jídel, obsluhuje se velmi snadno. Atraktivně provedený otočný ovladač má nejen elegantní design, ale i snadný způsob ovládaní. Orientaci ve funkcích pomáhájí snadno pochopitelné grafické symboly. Průběh pečení a další detaily je možné sledovat na přehledném LED displeji.

Z omyvatelných stěn s teflonovým povrchem hravě setřete nečistoty a mastnotu. Dalším plusem je skutečnost, že SolarCube lze samostatně postavit na vhodné místo v kuchyni, nebo ji nechat vestavit do kuchyňské linky. Doporučená koncová cena LG SolarCube (model MP-9287NL) je 19 990 Kč. Rámeček pro vestavbu (model MK-3260SH) stojí 2190 Kč.


Autor: LG / Michala Gregorová
Foto: LG

Související články


Kategorie


RSS Tisk stránky


zpět