Reklama
Doporučujeme

Spotřebiče Karma Design za skvělé ceny
Nabízíme vestavby Karma Design za bezkonkurenční ceny, poštovné a dovoz ZDARMA!
shop.spotrebice.cz

Aspen.PR
Specialista na PR a marketing segmentu spotřebičů a bydlení. Efektní a efektivní komunikace pro váš produkt.
www.aspen.pr/cs/

Rentpoint
Autopůjčovna s nejširší nabídkou nabídkou vozů na trhu.
www.rentpoint.cz


Novinky na trhu

TK52001_nahled.jpg

Malý, ale výkonný automatický kávovar Siemens 18.12.2007

Nejúspěšnější rodina plně automatických espresso/kávovarů značky Siemens má nyní nového člena: spotřebič Surpresso compact pure blackTK52001. Za designem této řady je dobrý vkus - dynamické linie zvýrazněné černou barvou pozvedávají ducha stejně jako první ranní šálek kávy.


Espresso a káva jsou navíc k dispozici po stisknutí tlačítka. Ti, kteří mají rádi latte macchiato, cappuccino apod. nebudou také čekat dlouho, a to díky pěnící trysce, jež pokaždé vytváří skvělou mléčnou pěnu.

Zapomeňte na zdlouhavé čištění

Jednoduché čištění pomocí funkce single portion cleaning, díky níž se systém trubic propláchne po každém použití, zaručuje, že každá porce kávy bude stejně čerstvá jako ta předchozí a že každý šálek kávy je připraven z čerstvé vody. Systém spařování kávy aroma whirl system plus vytváří nejprve při předvaření a poté prostřednictvím „vířivého“ procesu optimální kontakt mezi mletou kávou a vodou.

Díky automatickému programu calc´n´clean je odvápnění a čištění v rámci jednoho procesu velmi jednoduché. Materiály použité u výrobku Siemens Surpresso compact zaručují, že zůstane v perfektním stavu po celou dobu životnosti a umožňuje výrobu kávových specialit i v těch nejmenších prostorách.

Jako na baru, ale pěkně doma v teple

Spolu s uživatelsky příjemným interaktivním displejem je příprava skvělé kávy nyní stejně jednoduchá jako její objednání na baru.

Nový plně automatický kávovar Siemens TK 52001 je na českém trhu k dostání za maloobchodní cenu 14 490 Kč. Více informací o domácích spotřebičích Siemens naleznete na www.siemens-spotrebice.cz.


Autor: Siemens / Michala Gregorová
Foto: Siemens

Související články


Kategorie


RSS Tisk stránky


zpět