Reklama
Doporučujeme

Spotřebiče Karma Design za skvělé ceny
Nabízíme vestavby Karma Design za bezkonkurenční ceny, poštovné a dovoz ZDARMA!
shop.spotrebice.cz

Aspen.PR
Specialista na PR a marketing segmentu spotřebičů a bydlení. Efektní a efektivní komunikace pro váš produkt.
www.aspen.pr/cs/

Rentpoint
Autopůjčovna s nejširší nabídkou nabídkou vozů na trhu.
www.rentpoint.cz


Novinky na trhu

Kombinovaná chladnička_4D X-HA.jpg

Na český trh přichází nová značka Hotpoint-Ariston 06.02.2008

Společnost Indesit Company představila novou značku domácích spotřebičů Hotpoint-Ariston. Od začátku roku 2008 postupně nahradí dosavadní výrobky se jménem Ariston, které čeští zákazníci znají od roku 1992. Nová značka vznikla spojením jmen Hotpoint, jedničky na trhu domácích spotřebičů ve Velké Británii, a tradiční italské značky Ariston.


Od začátku roku 2008 se mohou čeští zákazníci setkat s výrobky s označením Hotpoint-Ariston. Společnost Indesit Company se rozhodla kombinací dvou značek ve svém portfoliu přejmenovat domácí spotřebiče Ariston na Hotpoint-Ariston. Tato nově vzniklá značka spojuje mezinárodní potenciál britské značky Hotpoint a tradici, kterou mají produkty Ariston zejména v domovské Itálii.

Důvodem rozhodnutí společnosti Indesit Company pro změnu značky byla hlavně snaha o zlepšení pozice ve středně vyšším segmentu na trhu s domácími spotřebiči a upevnění značky na mezinárodní úrovni.

Logo Hotpoint-Ariston
Hotpoint je jednou ze čtyř značek domácích spotřebičů patřící do portfolia společnosti Indesit Company. Dosud působil pouze na britském trhu domácích spotřebičů a již 30 let si zde udržuje vedoucí pozici. Ve své kategorii je u britských zákazníků tou nejznámější značkou a rovněž patří mezi pět nejoblíbenějších značek na britském trhu spotřebních výrobků vůbec.

Ariston je „historickou“ značkou společnosti Indesit. Od 60. let, kdy tato značka vznikla, si vybudovala silnou pozici v 11 evropských zemích. V domovské Itálii má vedoucí postavení na trhu s vestavnými spotřebiči a řadí se mezi nejsilnější hráče na trhu s volně stojícími spotřebiči. V České republice se výrobky pod názvem Ariston prodávají od roku 1992. Portfolio produktů zahrnuje volně stojící spotřebiče (pračky, myčky, chladničky) a také řadu vestavných spotřebičů (sklokeramické a indukční desky, plynové desky, trouby, myčky).
Hotpoint-Ariston
„Kombinace Hotpoint – Ariston je naprosto přirozená, neboť obě značky mají podobné postavení na trhu, hodnoty a vize i komunikační strategii,“ říká Zuzana Švecová, marketingová manažerka společnosti Indesit Company pro Českou a Slovenskou republiku. „Rozhodnutím uvést na trh novou značku chceme k tradici a kvalitě domácích spotřebičů Ariston přidat potenciál úspěšné a uznávané značky a přinést našim zákazníkům další inovace.“

Domácí spotřebiče Ariston budou měnit své logo na Hotpoint-Ariston postupně od začátku roku 2008. Spolu se změnou jména budou u vybraných spotřebičů inovovány funkce a vlastnosti. Na trh však přijdou i naprosté novinky, např. pračka se sušičkou Hotpoint-Ariston Aqualtis, čtyřdveřová kombinovaná chladnička Hotpoint-Ariston nebo předem plněná pračka Hotpoint-Ariston.


Autor: Indesit Company / Michala Gregorová
Foto: Hotpoint-Ariston

Související článkyRSS Tisk stránky


zpět