Reklama
Doporučujeme

Spotřebiče Karma Design za skvělé ceny
Nabízíme vestavby Karma Design za bezkonkurenční ceny, poštovné a dovoz ZDARMA!
shop.spotrebice.cz

Aspen.PR
Specialista na PR a marketing segmentu spotřebičů a bydlení. Efektní a efektivní komunikace pro váš produkt.
www.aspen.pr/cs/

Rentpoint
Autopůjčovna s nejširší nabídkou nabídkou vozů na trhu.
www.rentpoint.cz


Novinky na trhu

EA8010_face.jpg

Nejmenší plnoautomat na světě vyrábí značka Krups 05.08.2008

Značka Krups přináší na trh novinku – nejmenší plnoautomat na světě. Všechna espresa z nové generace plnoautomatů Krups ESPRESSERIA AUTOMATIC EA8000 nabízejí ucelenou technologii „Perfect Coffee System“. Jejich elegantní design, extrémně jednoduchá obsluha a velmi vysoká kvalita potvrzená nezávislou mezinárodní agenturou TÜV z nich činí mimořádnou řadu přístrojů na přípravu espresa.


Řada EA8000 se velmi snadno ovládá díky velkému LCD displeji. Přístroj uživatele sám provede nezbytnými kroky jak při přípravě kávy, tak při údržbě přístroje. Tato řada získala v Německu certifikát nezávislé agentury TÜV v oblasti manipulace, provedení, snadného používání chemických testů a trvanlivosti.

Čím je výjimečná?

Co přináší technologie „Perfect Coffee System“? Zejména nový, patentovaný a velmi kompaktní Thermoblock, srdce a hlavní část přístroje na přípravu KrupsOtevřít galerii »kvalitního espresa. Zde je zajištěno, aby byla káva spařena vodou té správné teploty pro maximální požitek z nápoje a aby této teploty bylo dosaženo již při přípravě prvního šálku, což není vždy samozřejmé a jednoduché. Další neméně podstatná vlastnost je ta, že u nové generace plnoautomatů KRUPS EA8000 není potřeba odvápňovat okruh přípravy kávy a přesto výrobce zaručuje jejich dlouhou životnost. Takže ti, kdo pijí výhradně espreso, již nikdy nebudou muset svůj přístroj odvápňovat. Pokud někdo dává přednost cappuccinu nebo caffé latte, bude přístrojem upozorněn na nutnost odvápnit okruh přípravy páry a horké vody. Snadná obsluha přístroje je zakončena automatickými čistícími programy „Easy cleaning“. Stačí jen vložit tabletu a řídit se pokyny na displeji.

Nabízí toho víc
Technologie „Perfect Coffee System“ dále umožňuje nastavit řadu variant: hrubost pomletí kávových zrn ve 3 stupních, tvrdost vody ve 4 stupních, 3 úrovně teploty kávy a také množství vody do šálku. Kdo má rád velkou silnou kávu, ocení funkci „Automatické dvojí mletí“, kdy přístroj automaticky umele kávu ve dvou cyklech.
Řada Krups ESPRESSERIA AUTOMATIC EA 8000 nabízí čtyři typy plnoautomatů: EA 8010, EA 8025, EA 8050 a EA 8080, které se liší funkcemi, designem a cenou. Všechny mají čerpadlo s tlakem 15 barů.

Typy kávovarů

KrupsOtevřít galerii »První ze série - EA 8010 – je z celé řady nejjednodušší a nejlevnější. Má velmi elegantní design doplněný kovovým rámečkem, oproti ostatním v sérii nemá grafický displej, ale využívá LED diody. Upozorní Vás na všechny důležité věci, jako je nutnost doplnění vody, vyprázdnění nádoby na použitou kávu, ale i na nutnost odvápnit či vyčistit. Součástí výrobku jsou 2 kusy čistících tablet a 2 kusy odvápňovacího přípravku. Jeho orientační cena je 16 999 Kč.

Dalším výrobkem je EA 8025, o třídu vyšší espreso. Od prvního se liší designem a zejména grafickým displejem, který nabízí mnoho funkcí a téměř intuitivní ovládání. Můžete si na něm nastavit jazyk, velikost šálku, datum, hodiny, tvrdost vody nebo funkci auto zap/vyp. Součástí výrobku je vodní filtr, 2 kusy čistících tablet a 2 sáčky s odvápňovacím přípravkem. Cena tohoto výrobku by se měla pohybovat okolo 17 999 Kč.
EA 8050 je co do funkcí stejný přístroj jako EA8025, ale je dodáván se sestavou Autocappuccino. Tato sestava se skládá z nerezové nádoby na mléko, ve které jej můžete skladovat v chladničce, a ze speciální trysky s přepínačem na „cappuccino“ nebo „café latte“. Ten si již sám zajistí správnou směs kvalitní mléčné pěny s horkým mlékem, která je nezbytná pro dokonalý mléčný nápoj. Přední panel v titanové barvě doplněný kovovým rámečkem završuje jeho atraktivní design.

Nyní velmi módní klavírní lak rámečku si můžete pořídit s modelem EA 8080. Má stejné funkce a vybavení jako model EA8050. Oba stojí přibližně 19 999 Kč. Kromě sestavy Autocappuccino se oba modely dodávají s vodním filtrem, 2 kusy čistících tablet a 2 sáčky odvápňovacího přípravku.

Tisková zpráva společnosti Krups
Foto: Krups Krups

Související články


Kategorie


RSS Tisk stránky


zpět