Reklama
Doporučujeme

Spotřebiče Karma Design za skvělé ceny
Nabízíme vestavby Karma Design za bezkonkurenční ceny, poštovné a dovoz ZDARMA!
shop.spotrebice.cz

Aspen.PR
Specialista na PR a marketing segmentu spotřebičů a bydlení. Efektní a efektivní komunikace pro váš produkt.
www.aspen.pr/cs/

Rentpoint
Autopůjčovna s nejširší nabídkou nabídkou vozů na trhu.
www.rentpoint.cz


Novinky na trhu

1.jpg

Nová kombinovaná trouba Bosch – spojení chuti, krásy a zdraví 15.06.2009

Unikátní kombinovaná parní trouba Bosch nabízí tři různé druhy ohřevu: vaření v beztlakové páře, v horkém vzduchu nebo v kombinaci páry a horkého vzduchu. Vnitřek trouby z nerezavějící oceli je přitom natolik prostorný, že umožňuje vařit na dvou výškových stupních najednou. Příprava pokrmů je díky tomu jednoduchá, rychlá a především chutná. Nová parní trouba Bosch nejen šetří čas, ale podporuje i zdravé stravování, protože vaření v páře nevyžaduje přidávání žádného dodatečného tuku.


Tajemství horké páry

Teplotu beztlakové páry, kdy výsledkem vaření je šťavnatý pokrm, je možné volit v rozmezí od 35 ºC do 100 ºC. Horká pára se kondenzuje na připravovaném pokrmu, čímž chrání maso a zeleninu před vysušením nebo poškozením jejich vrchní struktury. Tak si pokrmy do značné míry zachovávají přirozenou barvu, vitamíny, aroma, minerální látky, tvar a především svou pravou chuť. Nová parní trouba navíc „dovolí“ majiteli zapomenout na tuk a olej.

Chutné a křupavé

S využitím horkého vzduchu při teplotě od 30 °C do 230 °C je možné jednoduše péci koláče, piškotovou roládu, pečivo či roštěnku – tak jako v klasické troubě na pečení s programem „horký vzduch“. Třetím druhem ohřevu je kombinace beztlakové páry a horkého vzduchu, která umožňuje připravovat pokrmy v rozmezí teplot od 120 ºC do 230 ºC. Například vepřová pečeně se tak nejdříve podusí v páře a pak se dopeče v horkém vzduchu. Výsledkem bude uvnitř šťavnaté, křehké a na povrchu do zlatova upečené maso.

Vše má pod kontrolou

Kombinovaná parní trouba Bosch s novým designem se výtečně hodí k ostatním varným troubám. Ovládací panel s tlačítky s krátkým zdvihem a zasouvacími otočnými voliči je umístěný v horní části spotřebiče. Přehledný textový displej, který komunikuje v několika jazycích včetně češtiny, zobrazuje aktivní nastavení, různé druhy ohřevu, paměťové funkce nebo automatické programy s ukazovatelem hmotnosti pokrmu. Prosklené dvířka a textový displej tak poskytují neustálý přehled o tom, co se v troubě děje. Vnitřek trouby je natolik prostorný, že je možné v ní připravovat pokrmy hned na dvou stupních nad sebou bez toho, aby si převzaly chuť nebo vůni jeden od druhého. Automatický odvápňovací a čisticí program je v takových troubách už samozřejmostí.

Technické informace o spotřebiči:

Název produktu: Vestavná kombinovaná parní trouba HBC 36D753
Vlastnosti: vaření v páře 35 °C až 100 °C, horký vzduch 30 °C až 230 °C, kombinovaný provoz 120 °C až 230 °C
nerezový varný prostor 32 l
automatický odvápňovací a čisticí program
AutoPilot70 (70 automatických programů s ukazatelem hmotnosti)
digitální textový displej včetně češtiny
Cena: 49.900,- Kč

Více informací o spotřebičích Bosch naleznete na: http://www.bosch-spotrebice.cz.

Související články


Kategorie


RSS Tisk stránky


zpět