Reklama
Doporučujeme

Spotřebiče Karma Design za skvělé ceny
Nabízíme vestavby Karma Design za bezkonkurenční ceny, poštovné a dovoz ZDARMA!
shop.spotrebice.cz

Aspen.PR
Specialista na PR a marketing segmentu spotřebičů a bydlení. Efektní a efektivní komunikace pro váš produkt.
www.aspen.pr/cs/

Rentpoint
Autopůjčovna s nejširší nabídkou nabídkou vozů na trhu.
www.rentpoint.cz


Novinky na trhu

BSGL42232_produkt_nahled.jpg

Nová perspektiva vysávání – automatická – s vysavačem Bosch GL-40 automatic 29.10.2008

Již máte dost neustálého shýbání se k vysavači, abyste nastavili sací výkon? Vysavač Bosch GL-40 automatic se rozhodne vždy správně. Automaticky. Automatické vysávání Vám usnadní život – budete moci vysávat pohodlně, s optimálním sacím výkonem, úsporněji a tišeji. Vysavač GL-40 automatic nabízí nejen známou německou kvalitu, ale také novou, kompaktní automatickou sílu v dynamickém designu šampaňské barvy značky Bosch, která je vedoucím hráčem mezi výrobci domácích spotřebičů v Evropě.


Inovovaná automatická funkce - bez stresu a bolavých zadVysavačeOtevřít galerii »
Přenechte inteligentnímu vysavači GL-40 automatic od značky Bosch, jaký zvolit optimální sací výkon na ten či onen druh podlahové krytiny. Má prostě lepší know-how – ve formě senzorů, které měří podtlak během vysávání. Při vzrůstajícím tlaku na koberec redukuje výkon motoru, při klesajícím tlaku u tvrdých podlah je výkon automaticky zvyšován. Díky tomuto přesnému, automatickému regulování výkonu je GL-40 automatic také tišší a také výrazně energeticky úsporný. Pohodlněji to prostě nejde! Již nikdy více nemusíte přemýšlet, jak účelně a optimálně použít Váš 2200 W podlahový vysavač. A pravidelná spartakiáda manuálního nastavování sacího výkonu je již hudbou minulosti. Toto Vaše bolavá záda určitě ocení.

Čistý vzduch na závěr
Díky souhře komponentů air flow kontrol system® s air safe® a hygienickým filtračním systémem Air Clean HEPA je vyfukovaný vzduch čistší než běžný vzduch v místnosti.

3 automatické stupně, 3 stupně pohodlí

První stupeň je určen pro koberce s dlouhým chlupem. GL-40 automatic reguluje výkon motoru pro optimální sací výsledek tak, aby se tryska na koberec příliš „nepřísála“ a nepoškodila strukturu koberce. Stupeň číslo 2 se automaticky nastaví, když začnete vysávat běhouny nebo koberce s krátkým chlupem. Poslední stupeň si lehce poradí s tvrdými krytinami jako parkety, dlaždice nebo plovoucí podlahy. Díky tak inteligentnímu vysavači je vše rychle a důkladně vysáto, a to díky regulaci výkonu na odpovídající stupeň.

Technické údaje o spotřebiči:
Název produktu: podlahový vysavač Bosch
Typové označení: BSGL 42232
Výkon spotřebiče: 300 – 2200 W
Akustický výkon: 81 - 82 dB
Délka připojovacího kabelu: 8 m
Akční rádius: 10 m

Nový podlahový vysavač Bosch BSGL 42232 bude od května na českém trhu za maloobchodní cenu 6.590,- Kč.

Více informací o domácích spotřebičích Bosch naleznete na http://www.bosch-spotrebice.cz. Centrální vysavač nevíří prach Electrolux Oxygen Plus s HEPA filtrem ETA 1470 Limito bezsáčkový vysavač Hadici k vysavači má doma každý Hoover SL 8123 Slalom, 4730 Kč na MALL.cz Hrncový vysavač vás překvapí svými schopnostmi iRobot ROOMBA 555, 10989 Kč na MALL.cz Ležatý vysavač najdeme ve většině domácností Nefungující  klávesa A a drobky v klávesnici jsou minulostí:o) Parní čistič Hoover VBM 5530 Parní čistič Kärcher DE 4002 Parní čistič SOLAC H011 B2 Steam Jet Parní mop Monster Floor Philips FC 9176 Performer Pro alergiky a astmatiky je kvalitní filtr zásadní Roomba 560 Ruční vysavač nezná hranic - model Electrolux Růžový vysavač splňuje nároky poslední módy:o) Sáček do vysavače Samsung SC9560 Dimension SENCOR SVC 1010 FORTE, 1680 Kč na MALL.cz Smetáček a lopatku s klidem odložte Správně zvolený koberec šetří práci i zdraví Víceúčelový ležatý vysavač ETA Výrazně nižší spotřeba, supertichý provoz a komfortní ovládání Vysávací agregát Beam Electrolux se samočisticím filtrem Vysavač Bosch BSG 71636 Vysavač Roomba Vysoce absorpční návlek z mikrovlákna Zelmer-Solaris Twi x5500.0HQ

Související články


Kategorie


RSS Tisk stránky


zpět