Reklama
Doporučujeme

Spotřebiče Karma Design za skvělé ceny
Nabízíme vestavby Karma Design za bezkonkurenční ceny, poštovné a dovoz ZDARMA!
shop.spotrebice.cz

Aspen.PR
Specialista na PR a marketing segmentu spotřebičů a bydlení. Efektní a efektivní komunikace pro váš produkt.
www.aspen.pr/cs/

Rentpoint
Autopůjčovna s nejširší nabídkou nabídkou vozů na trhu.
www.rentpoint.cz


Novinky na trhu

1.jpg

Nové varné desky Karma Design s dárkem: 3M sadou na umývání 13.01.2009

Nahrazování starých varných desek moderními indukčními je trendem, který sleduje i česká společnost Karma. Na trh proto uvádí vestavnou desku KI-31 E, která stejně jako ostatní indukční desky šetří energii tím, že teplo převádí pouze do nádoby na desce a nenechává jej unikat kolem.


Karma ale nezapomíná ani na ty, kdo upřednostňují klasické vaření na plynu. SporákyOtevřít galerii »Pro ně přichází s novinkou v podobě plynové varné desky Karma Design KH-95 XL. Nyní navíc zákazníci ke každé zakoupené troubě nebo sklokeramické desce Karma Design dostanou houbičku a utěrku 3M z řady Scotch-Brite.

Kuchyňské spotřebiče patří v domácnosti k těm nejpoužívanějším. To ale znamená, že vyžadují také častou údržbu. Kuchyň zkrátka musí být čistá a hygienická, ovšem právě tato místnost je nejoblíbenějším místem pro různé mikroby, plísně a nečistoty. Například houbičky přijdou během použití do styku se zbytky jídla, vlhkem i teplem a to jsou přímo ideální podmínky pro to, aby se v nich bakterie zabydlely a v hojném počtu se množily dál. Proto je důležité vybírat si úklidové pomocníky z kvalitního materiálu. „Houbičky 3M z řady Scotch-Brite, které naši zákazníci dostanou jako dárek, jsou vyrobeny z celulózy. Celulóza je 100% přírodní, rychle vysychá a tím omezuje vznik nežádoucích bakterií. Je navíc odolnější, má vysoké absorpční vlastnosti a mnohem delší životnost než běžně používané materiály,“ vysvětluje Václav Bartoš ze společnosti Karma.

Indukční vestavná varná deska Karma Design KI-31 E


Výhody indukčních desek Karma Design spočívají zejména ve výrazné úspoře energie oproti jiným systémům výroby tepla ve varných deskách. Navíc jsou bezpečnější, nelze se o ně popálit a ani jídlo, které uteče, se na plotýnce nepřipálí a jde snadno otřít. Nová indukční deska Karma Design KI-31 E je vyrobena z černého skla a vepředu ozdobená ochrannou kovovou lištou. Díky unikátní povrchové úpravě na liště nezůstávají otisky prstů. Deska disponuje dvěma velkými a dvěma malými indukčními zónami o rozměrech 205 mm a 165 mm. Celkový výkon, který může velmi rychle dosáhnout až 6,4 kW, je regulovatelný na devíti úrovních. Deska se ovládá dotykovým senzorem, a pokud se v prostoru ovládání objeví kapalina či jiný předmět, zóny se automaticky vypnou.

Cena s DPH: 16 990 Kč

Plynová varná deska pro samostatné zabudování Karma Design KH-95 XL

Samozřejmostí každé plynové desky Karma Design je nerezové provedení, elektronické zapalování a pojistka pro uzavření plamene. Výjimkou není ani plynová varná deska Karma Design KH-95 XL, která má vlastní ovládací prvky a elektronické zapalování v každém knoflíku zvlášť. Je vybavena třemi klasickými a jedním trojitým turbo hořákem. Tři masivní litinové mřížky je možné umývat v myčce nádobí. Deska je určena pro samostatné zabudování, proto se hodí i přiložená sada potřebného materiálu. Deska je primárně určena pro použití zemního plynu, je však možné přestavět ji na propan-butanovou verzi.

Cena s DPH: 11 350 Kč Candy PVI 640 N Electrolux EHD 60150 P Fagor IF LIGHT40 S Plynový sporák Mora Plynový sporák Mora Ambiente Cooker

Související články


Kategorie


RSS Tisk stránky


zpět