Reklama
Doporučujeme

Spotřebiče Karma Design za skvělé ceny
Nabízíme vestavby Karma Design za bezkonkurenční ceny, poštovné a dovoz ZDARMA!
shop.spotrebice.cz

Aspen.PR
Specialista na PR a marketing segmentu spotřebičů a bydlení. Efektní a efektivní komunikace pro váš produkt.
www.aspen.pr/cs/

Rentpoint
Autopůjčovna s nejširší nabídkou nabídkou vozů na trhu.
www.rentpoint.cz


Novinky na trhu

ZS-203_low.jpg

Nový tyčový vysavač Energica se výkonem vyrovná podlahovým spotřebičům 27.11.2007

Uvedením vysavače Energica otevírá společnost Electrolux na trhu vysavačů nový segment - tyčové vysavače s přívodním kabelem. Vysavač Energica spojuje výkon podlahových vysavačů s pohodlím, které uživateli nabízejí tyčové vysavače, a jako takový je určen především lidem žijícím ve městech s malými úložnými prostory.


„Chtěli jsme vytvořit dokonalý vysavač pro mladé lidi žijící ve městech, kteří nechtějí dělat kompromisy mezi možností svých úložných prostor a výkonem vysavače,“ uvedl Augustin Schneeweiss ze společnosti Electrolux. „Maximálně jsme využili odborné znalosti o proudění vzduchu získané při vývoji podlahových a kolmých vysavačů a uplatnili jsme je při výrobě v lehkém a štíhlém těle tyčového vysavače. Výsledkem je dobře skladovatelný a snadno ovladatelný vysavač s výkonem podlahového vysavače.“

Elegantní skandinávský design
Vysavač Electrolux Energica
Čistý skandinávský design vysavače Energica má zároveň všechny prvky nového stylu designu výrobků Electrolux. Gumové držadlo je ergonomicky tvarované tak, aby umožňovalo pohodlné držení. Skrolovací kolečko připomínající kolečko počítačové myši umožňuje snadné přizpůsobení síly výkonu.

Bezsáčkové a antialergické modely

Energica se vyrábí ve dvou typech - k dispozici je model se sáčkem či bezsáčkový model. Bezsáčkové modely umožňují účinné cyklónové čištění s nádobou na prach, kterou lze rychle, snadno a hygienicky vyprázdnit. Spotřebitel má však na výběr i model se sáčkem z antialergické syntetické látky zajišťující 99,5% filtraci.

Praktické doplňky na uklízení

Vysavače Energica mají speciálně tvarovanou hubici Combi s gumovým nárazníkem chránícím nábytek a prodlužující trubicí umožňující úklid pod postelemi a pohovkami. Modely střední a vyšší třídy se dodávají se speciální hubicí Parketto, hadicí, štěrbinovou hubicí, kartáčem na prach, kartáčem na nábytek a praktickým pásem pro zavěšení na rameno. Modely vyšší třídy navíc obsahují výkonnou turbo hubici na koberce.

Doporučená koncová cena je 1990 Kč u modelu ZS 201 a 2690 Kč u modelu ZS 203.

webové stránky Electrolux


Autor: Michala Gregorová / Electrolux
Foto: Electrolux

Související články


Kategorie


RSS Tisk stránky


zpět