Reklama
Doporučujeme

Spotřebiče Karma Design za skvělé ceny
Nabízíme vestavby Karma Design za bezkonkurenční ceny, poštovné a dovoz ZDARMA!
shop.spotrebice.cz

Aspen.PR
Specialista na PR a marketing segmentu spotřebičů a bydlení. Efektní a efektivní komunikace pro váš produkt.
www.aspen.pr/cs/

Rentpoint
Autopůjčovna s nejširší nabídkou nabídkou vozů na trhu.
www.rentpoint.cz


Novinky na trhu

ikona.jpg

Objevte gurmánský princip s Tchibem 14.08.2008

Pravé gurmány prozradí jejich kuchyně. Protože jejich nejzaručenějším receptem je profesionální vybavení: nádobí, které lze používat na indukčních sporácích, vysoce kvalitní materiály, jako je bambus nebo ušlechtilá ocel, čistý design a vynikající nápady – třeba rukojeti s protiskluzovou úpravou Softgrip. Tak se i samotná příprava jídla stane opravdovým požitkem. Máte chuť se dozvědět víc? Odhalte tedy právě teď gurmánský princip!V nabídce firmy Tchibo od 10.září 2008.


Součástí této kolekce jsou i hrnce limitované exkluzivní edice „INDUCTPLUS“, které každého přesvědčí svou inteligentní funkčností, inovativním designem a promyšlenými detaily. Tyto hrnce mají dlouhou životnost, lze je používat v troubě a samozřejmě na sporácích všech typů, i na těch indukčních. Exkluzivní edice je výjimečná nevšedním designem, kvalitním materiálem a zpracováním.

Velký hrnec
Pro všechny druhy sporáků – včetně indukčních. Z ušlechtilé oceli 18/10. Vícevrstvé, obzvlášť silné sendvičové dno z hliníku a ušlechtilé oceli – optimálně udržuje teplo. Ucha ze žáruvzdorného a protiskluzového silikonu, se zářezem pro odkládání vařečky. Vhodný do trouby do max. 220 °C.Průměr 28 cm. Objem 13,5 l. Záruka 10 let. Další kuchyňské náčiní z této edice pro indukční sporáky na jaře 2009. Cena: asi 1.500 Kč

Tlakový hrnec z ušlechtilé oceli
Pro všechny druhy sporáků – včetně indukčních. Tlakový hrnec z ušlechtilé oceli 18/10. S tlakovým ventilem a stupnicí. Z ušlechtilé oceli 18/10. Tchibo TZOtevřít galerii »Sendvičové dno z hliníku a ušlechtilé oceli – optimálně udržuje teplo. S pařákem pro šetrné vaření v páře. Hrnec a ocelovo-skleněnou pokličku lze používat jako běžný hrnec i mýt v myčce. Průměr 22 cm. Objem 5,5 l.
Cena: asi 2.300 Kč

Parní trouba
Pro zdravou a šetrnou přípravu zeleniny, ryb nebo masa. Z vysoce kvalitní ušlechtilé oceli. S funkcemi grilování, rozmrazování a ohřívání. Vhodná také pro přípravu pizzy a pečiva. Jednoduché ovládání: s 18ti přednastavenými programy a LC displejem. Teplota páry 55 až 100°C. Topná tělíska: 1 250 W, topná deska: 1 650 W.
Cena: asi 6.500 Kč


Profesionální kuchyňský robot

Sedm programů: strouhání, krouhání, sekání, mixování, lisování citrusů, hnětení těsta a šlehání. 900 W. S vysokou mixovací nádobou, velkou mísou, malou miskou pro sekání malého množství (třeba bylinek) a čtyřmi krájecími kotouči. Automatická identifikace nástavce. Nože a pracovní kotouče z ušlechtilé oceli.
Cena: asi 4.800 Kč

Rychlovarná konvice

Krásná a extrémně rychlá – výkon 3 000 W. Z matované ušlechtilé oceli. Automatické vypínání při varu. Topné dno z ušlechtilé oceli se skrytým topným tělesem. Bezkabelovou nádobu na vodu lze obsluhovat jednou rukou: konvice se automaticky vypne při odejmutí z podstavce. Víko se otevírá stisknutím tlačítka. Objem 1,7 l.
Cena: asi 1.300 Kč

Struhadlo na muškátový oříšek

Z ušlechtilé oceli 18/10. S vyjímatelnou přihrádkou na uchovávání muškátových oříšků. Se závěsným očkem. Lze mýt v myčce. Výška 17 cm.
Cena: asi 200 Kč
Víceúčelový nůž s bambusovou rukojetí
S kónickou čepelí broušenou z obou stran – extrémně ostrá. Čepel z vysoce kvalitní čepelové oceli: obzvlášť tvrdá, s dlouhou životností. S nýtovanou bambusovou rukojetí. Délka 24 cm.
Cena: asi 250 Kč

Kartáčky na zeleninu 2 ks
S tvrdými a měkkými přírodními štětinami – vhodné pro všechny druhy zeleniny. Z vysoce kvalitního lakovaného bukového dřeva. Velký kartáček 13 cm, malý kartáček 8 cm.
Cena za sadu dvou kusů: asi 200 Kč

Od 10.září 2008 jsou tyto výrobky Tchibo v prodeji v obchodech Tchibo v nákupních centrech v Praze (Centrum Černý Most, Centrum Chodov, Galerie Butovice, Shopping Park Zličín, Novodvorská Plaza, Palladium, Galerie Fénix), v Brně (3x), Ostravě (2x), Plzni (2x), Zlíně, Českých Budějovicích, Jihlavě, Olomouci, Mladé Boleslavi a Mostě a v široké síti prodejních míst Tchibo v prodejnách obchodních řetězců po celé ČR. Aktuální nabídku včetně seznamu prodejních míst naleznete na stránkách www.tchibo.cz, informace o firmě Tchibo také na www.tchibo.com. Zboží je v prodeji pouze do vyprodání zásob. Všechny uvedené ceny jsou orientační.

Tisková zpráva Tchibo
Foto: Tchibo

Související články


Kategorie


RSS Tisk stránky


zpět