Reklama
Doporučujeme

Spotřebiče Karma Design za skvělé ceny
Nabízíme vestavby Karma Design za bezkonkurenční ceny, poštovné a dovoz ZDARMA!
shop.spotrebice.cz

Aspen.PR
Specialista na PR a marketing segmentu spotřebičů a bydlení. Efektní a efektivní komunikace pro váš produkt.
www.aspen.pr/cs/

Rentpoint
Autopůjčovna s nejširší nabídkou nabídkou vozů na trhu.
www.rentpoint.cz


Novinky na trhu

mycka.JPG

Objevte, kolik síly spočívá v malém množství vody 09.08.2008

Kdo už někdy stál u vodopádu, ten ví, jaká majestátnost a moc vychází se síly vody. Sílu každé jednotlivé kapky využívá i nová technologie ActiveWater od značky Bosch. Za tímto pojmem se neskrývá nic menšího než zcela nový koncept mytí nádobí, který vůbec poprvé využívá každou kapku vody. Tato nová technologie dokáže proměnit 10 litrů vody na energii víc než 4000 litrů vody a dovést myčku nádobí k takové účinnosti, kterou ještě nikdy neměla! A nejen to: rychlejší ohřev, vyšší výkon čerpadla, selektivní rozdělení vody a optimalizovaná filtrační technika zaručuje navrácení vody do oběhu k opětovnému použití. A to všechno u nových myček nádobí ActiveWater znamená: méně vody, méně energie a vyšší výkon.


Myje úsporněji: Na umytí 14 jídelních souprav spotřebuje jen 10 litrů vodyTZ Bosch Otevřít galerii »
(model SMS 69T02EU). To představuje 23 % úspory vody ve srovnání se spotřebou vody u 12 jídelních souprav u dosavadních myček. A při spotřebě 0,97 kWh ušetříte oproti dosavadním myčkám 15 % elektrické energie.

Myje více: Myčky nádobí ActiveWater mají větší vnitřní objem. Do dosavadních myček se vejde 12 jídelních souprav, do myček ActiveWater s příborovou Vario zásuvkou se vejde 14 kompletních jídelních souprav, a myčky ActiveWater bez příborové zásuvky pojmou dokonce 13 jídelních souprav.
Myje lépe: Tyto myčky nádobí dosahují špičkové klasifikace třídy A v energetické účinnosti, v účinnosti mytí i v účinnosti sušení.

Myje čistěji: Zásluhou dávkovacího asistenta, který kontrolovaně rozpouští mycí tablety a tím je účinněji využívá, dosahuje tato myčka vynikajících výsledků mytí.

Myje tišeji: Díky nově vyvinutému čerpadlu a inovativnímu ActiveWater hydraulickému systému dosahujeme mimořádně tichého provozu s hladinou hluku 40 dB (model SMS 69T02EU).

Myje rychleji: 14 nebo 13 jídelních souprav za 140 min při standardním programu Eco 50°C, to je již úctyhodný výkon! Při zvolení funkce VarioSpeed umyjete dokonce ještě dvakrát tak rychleji, tzn. za pouhých 70 min.

Myje intenzivněji:
Na hrnce a pánve je k dispozici funkce IntensiveZone ve spodním koši, která myje silnějším tlakem při ostřikování a při vyšší teplotě vody.

Dopřejte svým příborům „Vario prostor”

TZ Bosch Otevřít galerii »Nová generace myček nádobí ActiveWater ohromuje nejen nejúspornější spotřebou vody a energie, ale také optimálním přizpůsobením vnitřního prostoru myčky. Špičkovým prvkem v tomto jedinečném řešení vnitřního prostoru je třetí úroveň k ukládání nádobí – teleskopická příborová Vario zásuvka. Nahrazuje koš na příbory, a uvolňuje tak zároveň více prostoru ve
spodním koši. Díky tomuto prostorovému řešení se do prostoru myčky vejde 14 jídelních souprav! Příborová Vario zásuvka se ideálně hodí na ukládání příborů a větších kuchyňských potřeb, jako jsou sběračky nebo metly. Můžete sem umístit dokonce i malé šálky na espreso – a všechny budou mít své stabilní místo. A když budete muset umýt někdy ještě více příborů, můžete přidat do spodního koše zvláštní koš na příbory, který patří k volitelnému příslušenství. Stále tak budete mít ještě dost místa na 13 jídelních souprav.

Tolik místa na nádobí v myčce ještě nikdy nebylo!

Do myček ActiveWater s příborovou Vario zásuvkou se vejde 14 kompletních jídelních souprav. Vyjádřeno v počtech kusů je to: 14 mělkých, hlubokých a dezertních talířů, 14 šálků a podšálků, 14 sklenic a 14 sad příborů – nožů, vidliček, lžic, lžiček a dezertních vidliček.

Užívejte si komfortu v naprosté tichosti
Většina domácností využívá k mytí nádobí kombinované mycí tablety. Nové myčky ActiveWater optimalizují pomocí dávkovacího asistenta účinek těchto mycích tablet. Přihrádka na mycí prostředky je umístěna velmi výhodně ve dvířkách nahoře uprostřed – a tak je při vkládání nádobí uchráněna před kapajícími zbytky pokrmů. Během mycího cyklu spadne tableta do speciální „záchytné přihrádky“, kde se kontrolovaně zcela rozpustí a zaručuje vždy dokonalý výsledek mytí. Je tak vyloučeno, aby tableta zapadla jako dosud mezi talíře nebo do koše na příbory, nebo aby se nedokonale rozpustila, čímž by nebyl zaručen optimální mycí výkon. Myčky nádobí ActiveWater myjí velmi tiše nejen díky tomu, že jsou vybaveny speciální zvukovou izolací, nýbrž také zásluhou dávkovacího asistenta. Tablety, které dosud padaly hlučně z přihrádky na mycí prostředky na dno myčky, přistanou neslyšně v zachytávací misce dávkovacího asistenta.

Neomezená možnost přizpůsobení: koše VarioFlexPlus
Horní koš: Maximální flexibilitu a velmi mnoho místa ve zvětšeném vnitřním prostoru myček ActiveWater nabízí nový vrchní koš VarioFlexPlus. Není rozhodující, zda máte hodně nebo málo nádobí, zda je velké nebo malé, zda jsou to vinné sklenky nebo šálky – speciální opěrky, sklopné řady trnů a trny na sklenice umožňují optimální přizpůsobení struktury koše jakémukoliv druhu nádobí. Veškeré nádobí stojí na odkládacích plochách stabilně a bezpečně.

Spodní koš:
Stejně variabilní jako vrchní koš je také spodní koš VarioFlexPlus. Jelikož je celý vnitřní prostor myčky větší, nabízí také spodní koš o 10 % větší plochu na ukládání nádobí. U modelů s příborovou Vario zásuvkou je nabízené místo ještě o něco větší, protože se v běžném případě nepoužívá koš na příbory a jeho místo ve spodním koši je tak k dispozici pro jiné nádobí. Nový trojnásobný systém Rackmatic umožňuje změnit výšku koše ve třech
různých rovinách jediným pohybem, a to i v případě, že koš je plný nádobí. Lze tak vytvořit nahoře nebo dole dostatek místa i na mimořádně vysoké skleničky. Myčka Bosch SMS 69T02EU je k dostání za maloobchodní cenu 27.990,- a Bosch SMS 69M02EU za 21.990,- Kč.

Více informací o domácích spotřebičích Bosch naleznete na http://www.bosch-spotrebice.cz.

Související články


Kategorie


RSS Tisk stránky


zpět