Reklama
Doporučujeme

Spotřebiče Karma Design za skvělé ceny
Nabízíme vestavby Karma Design za bezkonkurenční ceny, poštovné a dovoz ZDARMA!
shop.spotrebice.cz

Aspen.PR
Specialista na PR a marketing segmentu spotřebičů a bydlení. Efektní a efektivní komunikace pro váš produkt.
www.aspen.pr/cs/

Rentpoint
Autopůjčovna s nejširší nabídkou nabídkou vozů na trhu.
www.rentpoint.cz


Novinky na trhu

STEAM 1400.jpg

Pračka Whirlpool Steam 1400: Parní lázeň pro vaše prádlo 12.03.2008

Pára se stává stále běžnější součástí moderní domácnosti – od vaření v páře až po sprchové a parní boxy v našich koupelnách. Pára je stále více ceněna pro své účinné čisticí schopnosti. Je tedy nasnadě, že ji využijeme i k obnově oděvů, a to způsobem stejně přirozeným a k přírodě šetrným jako při ostatních činnostech v domácnosti.


Novinkou od společnosti Whirlpool na českém thu je pračka STEAM 1400, která při praní využívá principy páry a kombinuje tak její sílu s přirozeným účinkem vody. Ozdravné, šetrné a zároveň velmi účinné působení páry umožňuje důkladně odstranit skvrny i pachy.

Technologie napařování u praček Whirlpool zajišťuje hloubkové čištění i těch nejjemnějších kousků prádla, jako je hedvábné spodní prádlo nebo krajky. Pára v pračce STEAM působí hned třikrát – zvyšuje účinek praní, působí antibakteriálně a osvěžuje.
Prací účinek násobí pára tím, že přirozeně uvolňuje vlákna, a tím umožní pracímu prostředku proniknout do hloubky, přímo do samého srdce vláken, a odstranit tak i odolné skvrny.
Pračka Whirlpool Steam 1400
Antibakteriální účinek páry spočívá v tom, že při zvolení funkce Dezinfekce se na konci pracího cyklu napustí do bubnu pára a zajistí potřebný ozdravný efekt. Výhodou je, že pára působí antibakteriálně i při nízké teplotě praní (např. 40°C). Osvěžující účinek páry zbaví prádlo během 20 minut nepříjemných pachů, jako je kouř nebo kuchyňské výpary a celkově prádlo zrenovuje tak, že je můžete ihned opět nosit. Program Refresh navíc usnadní žehlení – mírně navlhlá tkanina s uvolněnými vlákny se žehlí mnohem snáze.

Pračka STEAM je vybavena technologií 6. smysl. Tato technologie přizpůsobí cyklus praní druhu a množství prádla a tím ušetří až 30 % času, vody a energie. 6. smysl rovněž rozhoduje o tom, kdy a kolik páry se má během pracího cyklu použít.
Pračka nabízí i funkci ručního praní. Choulostivé kousky prádla už není třeba prát ručně, účinek je ale stejný, jako při šetrném ručním praní.

Jako příslušenství lze využít i speciální síťové vaky, tedy zvláštní prací pytle navržené speciálně pro jemné prádlo. Vaky drží malé kousky prádla pohromadě a brání tak jejich nadměrnému putování v bubnu během praní.

Doporučená cena 23 990 Kč.


Autor: Whirlpool / Michala Gregorová
Foto: Whirlpool

Související články


Kategorie


RSS Tisk stránky


zpět