Reklama
Doporučujeme

Spotřebiče Karma Design za skvělé ceny
Nabízíme vestavby Karma Design za bezkonkurenční ceny, poštovné a dovoz ZDARMA!
shop.spotrebice.cz

Aspen.PR
Specialista na PR a marketing segmentu spotřebičů a bydlení. Efektní a efektivní komunikace pro váš produkt.
www.aspen.pr/cs/

Rentpoint
Autopůjčovna s nejširší nabídkou nabídkou vozů na trhu.
www.rentpoint.cz


Novinky na trhu

54114-LDF1235EU HA.jpg

Přichází nová řada tichých myček Hotpoint-Ariston 23.04.2008

Společnost Indesit Company uvádí na český trh novou řadu myček na nádobí značky Hotpoint-Ariston s garantovanou hodnotou hlučnosti pouhých 43 dB(A). Kromě tichého provozu myčky nabízí úsporu díky energetické třídě AAA, ergonomický design vnitřního prostoru a řadu zdokonalených funkcí. Tato novinka je zákazníkům k dispozici od dubna letošního roku.


Zákazníci, kteří nechtějí svoji domácnost zatěžovat přílišným hlukem domácích spotřebičů, si mohou od dubna 2008 pořídit myčku na nádobí z nové řady Hotpoint-Ariston s mimořádně tichým provozem. Novou řadu myček, vykazujících hodnotu hlučnosti pouhých
43 dB(A) bez tolerance, na český trh přináší společnost Indesit Company. V porovnání se standardními myčkami konkurence, jejichž zvuková hladina se pohybuje okolo 46 dB(A), nabízejí nové myčky Hotpoint-Ariston významné snížení nežádoucího ruchu.

Tiché umývání nádobí zajišťuje nový odhlučněný motor Flexipower, který dokáže přizpůsobit rychlost a tlak momentálnímu zašpinění nádobí, zdokonalená akustická izolace a redukce veškerého tření na minimum. O ještě větší celkové snížení zvukového projevu se postará program GoodNight pro noční chod. Nádobí nastřádané během dne je tedy možné umýt, zatímco všichni členové domácnosti spí, aniž by byli obtěžováni hlukem myčky.
Tichá myčka Hotpoint-Ariston
„Se zvyšováním počtu elektrospotřebičů v domácnostech se zákazníci při jejich výběru nerozhodují pouze podle základních funkcí, ale oceňují i jejich nadstandardní vlastnosti. Žádaným přínosem může být právě tichý chod pro snížení celkové hladiny zvuku spotřebičů v domácnosti,“ řekla Barbara Ferrazzi, country manažerka společnosti Indesit Company pro Českou a Slovenskou republiku.

Kromě tichého chodu vynikají nové myčky Hotpoint-Ariston ekonomicky i ekologicky šetrným provozem. Splňují energetickou třídu AAA a spotřeba vody při použití Eco cyklu dosahuje pouhých 14 litrů. Úsporný provoz zajišťuje nový výkonnější motor, trojitý filtr pro zachycování nečistot a přesné mycí trysky.

Jednodušší manipulaci s nádobím umožňuje nový ergonomický design obou vnitřních košů. Horní koš lze díky systému Dual Space umístit do vyšší polohy (o cca 5 cm), čímž ve spodní části vzniká prostor pro větší kusy nádobí, např. pizza talíře. Oba koše obsahují integrované klapky na křehké předměty, posuvný a rozdělitelný košík na příbory, vyjímatelné hřebeny a poskytují celkově zvětšený prostor pro nádobí.

Pro pohodlnější mytí nádobí nabízí nová řada myček Hotpoint-Ariston také inovované mycí cykly a programy, v nichž se lze snadno orientovat díky dobře čitelnému ovládacímu panelu se sadou nových log a ikon.

Cena: 21990 Kč (nerez), 20490 Kč (bílá)


Autor: Hotpoint-Ariston
Foto: Hotpoint-Ariston

Související články


Kategorie


RSS Tisk stránky


zpět