Reklama
Doporučujeme

Spotřebiče Karma Design za skvělé ceny
Nabízíme vestavby Karma Design za bezkonkurenční ceny, poštovné a dovoz ZDARMA!
shop.spotrebice.cz

Aspen.PR
Specialista na PR a marketing segmentu spotřebičů a bydlení. Efektní a efektivní komunikace pro váš produkt.
www.aspen.pr/cs/

Rentpoint
Autopůjčovna s nejširší nabídkou nabídkou vozů na trhu.
www.rentpoint.cz


Novinky na trhu

mb450-usb.jpg

Remington MB450 - Snadné nabíjení už i pro zastřihovače na vousy 08.09.2010

Novinka v podání zastřihovače na vousy Remington MB450 umožňuje snadné nabíjení, které ocení většina mužů. Zařízení disponuje miniUSB konektorem, který slouží pro nabíjení. Zastřihovač tak snadno nabijete např. i na cestách bez nutnosti brát s sebou přiloženou USB nabíječku.


Zařízení stačí připojit k vašemu notebooku. Samozřejmě stejně ho lze nabíjet i v domácích podmínkách připojením k počítači. Samotný zastřihovač Remington MB450 disponuje titanovými čepelkami, které nabízí nejen dlouho životnost, ale také prakticky nulovou možnost alergické reakce. Posuvným jezdcem lze nastavit 9 délek střihu (1,5 – 18 mm) a nechybí ani indikátor zvoleného délky (1-9). Pro detailní zastřihování lze nástavec sundat a využít také výklopného minizastřihovače pro detailní tvarování bradky.

Uživatel ocení pogumovaný kryt, díky kterému zařízení dobře drží v ruce. Zajímavou funkcí je také „Eko“ nastavení – otočný kolečkem lze nastavit rychlo práce resp. výkon zastřihování podle typu vašich vousů. V balení nechybí ani skladovací vak.
Cena: 1499 Kč

www.cz.remington-europe.com


RSS Tisk stránky


zpět