Reklama
Doporučujeme

Spotřebiče Karma Design za skvělé ceny
Nabízíme vestavby Karma Design za bezkonkurenční ceny, poštovné a dovoz ZDARMA!
shop.spotrebice.cz

Aspen.PR
Specialista na PR a marketing segmentu spotřebičů a bydlení. Efektní a efektivní komunikace pro váš produkt.
www.aspen.pr/cs/

Rentpoint
Autopůjčovna s nejširší nabídkou nabídkou vozů na trhu.
www.rentpoint.cz


Novinky na trhu

kav.jpg

S malými domácími spotřebiči Electrolux bude Váš život vždy o trochu lepší 07.08.2008

Dobrá snídaně je nejlepším způsobem, jak začít den, a pozvání na čaj je zase příjemným rozptýlením. Nový snídaňový set Electrolux však neslouží pouze k přípravě voňavé kávy, křupavých toastů a horké vody, je zároveň originálním doplňkem domácnosti.


Tiito tři noví pomocníci do kuchyně - kávovar Precision EKF 6000, automatický toaster Precision EAT 6000 a rychlovarná konvice Precision EEWA 6000, se Novinky ElektroluxOtevřít galerii »díky svému elegantnímu tvaru a vynikajícím technickým vlastnostem stanou skutečnou třešničkou na dortu Vaší kuchyně. Všechny tři přístroje mají přední panel z kartáčovaného hliníku a moderní aerodynamický design, a dobře tak k sobě ladí. Každý se s nimi zaručeně stane dokonalým hostitelem. Jelikož se dnes kuchyň stává srdcem domova čím dál většího počtu zákazníků, společnost Electrolux vytvořila tento moderní design, který spotřebitelům nabídne vše, po čem touží.

Kávovar Precision EKF 6000
Kávovar Precision EKF 6000 se vyznačuje nejenom dokonale propracovaným designem s přední stranou z broušeného hliníku
a termokonvicí, ale umí připravit až deset šálků vynikající filtrované kávy. Nádržka na vodu a nádoba na filtr se dají snadno z předního panelu sejmout, a kávovar tak lze namontovat pod kuchyňskou desku. Důmyslný vzhled termosky na kávu je navíc ozdobou každého konferenčního stolku. Oddělitelný koš filtru: zpředu přístupný koš filtru s pojistkou proti odkapávání. Dopředu vyjímatelný vodní zásobník s pojistkou proti odkapávání. Funkce Aroma k dokonalé chuti kávy i při spařování malého množství.

Automatický toaster Precision EAT 6000
Novinky ElektroluxOtevřít galerii »Automatický toaster AT 6000 má elegantní vzhled a navíc nabízí neobyčejně praktické užitné vlastnosti: stisknutím tlačítka se chléb zasune do toasteru a automaticky se přemístí na střed. O to, aby byl dokonale dohněda opečený, se postarají elektronické senzory. Vizuální a zvukový signál pak ohlásí, že je toast hotový. Snadno přístupná miska na drobky.

Bezšňůrová rychlovarná konvice Precision EEWA 6000 1,7 l
K přípravě celé řady nápojů a jídel potřebujete pouze horkou vodu, nikoliv vždy vařící. Rychlovarná konvice Electrolux EEWA 6000 dokáže vodu ohřát až k bodu varu, např. když si chcete uvařit čaj, ale i na teplotu, jež nepřesáhne 80 °C – horká voda se hodí například k přípravě instantních polévek, pro náročnou přípravu vysoce kvalitních zelených čajů nebo kojeneckého jídla. Přípravu horké vody umožňuje funkce zcela libovolného nastavování teploty vody v konvici. Oddělitelný filtr vodního kamene brání usazování vodního kamene a snadno se čistí. Konvice má ukazatel hladiny vody na obou stranách. Skryté topné těleso a ochrana proti vyvaření vody.TZ Electrolux Kávovar Precision EKF 6000

Související články


Kategorie


RSS Tisk stránky


zpět