Reklama
Doporučujeme

Spotřebiče Karma Design za skvělé ceny
Nabízíme vestavby Karma Design za bezkonkurenční ceny, poštovné a dovoz ZDARMA!
shop.spotrebice.cz

Aspen.PR
Specialista na PR a marketing segmentu spotřebičů a bydlení. Efektní a efektivní komunikace pro váš produkt.
www.aspen.pr/cs/

Rentpoint
Autopůjčovna s nejširší nabídkou nabídkou vozů na trhu.
www.rentpoint.cz


Novinky na trhu

8sime.jpg

Spotřeba energie má zelenou i u chladniček Siemens 14.01.2009

Staráme se o to, abyste se ve své kuchyni cítili dobře. Nechceme vás zatěžovat zbytečnými činnostmi, které zabírají váš volný čas. Proto vyrábíme inteligentní kombinované chladničky s mrazničkou, které se snadno udržují a jednoduše se ovládají, umí se samy odmrazit, jsou nenáročné na spotřebu energie a také přirozeně chrání potraviny proti bakteriím.


Nejnovější kombinace chladničky s mrazničkou Siemens KG 36VX47 antiBacteria vám přináší jak tyto skvělé funkce, tak i moderní design v barvě InoxLook.

Optimální řešení pro vaši peněženku

Chladící přístroje fungují v každé domácnosti 24 hodin denně a mohou se na celkové spotřebě energie podílet velmi výrazně. Společnost Siemens domácí spotřebiče tudíž stále vylepšuje své spotřebiče tak, aby spotřeba energie byla co nejnižší. Chladnička KG 36VX47 má třídu spotřeby A++, to již říká své.

Chladničky a mrazákyOtevřít galerii »Rychlejší zmrazování


Díky technice allFrost je zmrazování vašich potravin mnohem rychlejší a účinnější. Každá přihrádka v mrazničce disponuje vlastním chladicím zařízením, tudíž mrazí na všech „frontách“ stejnoměrně.

Bakterie nemají šanci

Jako další prvek pro co nejvyšší ochranu vaší chladničky a udržení hygieny v ní je funkce antiBacteria, což je látka se základem přírodního stříbra. Tvoří na vnitřních stěnách chladničky a dveří trvalý obranný štít proti bakteriím. Užijte si svých „chráněných“ a čerstvých potravin.

A jak je to s prostorem?


Užitný objem nové kombinace je 316 litrů: v horní chladicí části je 225 litrů, ve spodní části je 91 litrů vymezeno pro čtyřhvězdičkovou (****) mrazničku. Chladnička nabízí velmi příjemné uspořádání vnitřního prostoru. V horní chladicí části jsou čtyři odkládací plochy z bezpečnostního skla, z toho tři výškově nastavitelné, dále držák na láhve, transparentní zásobník na zeleninu, držák na vejce a tři transparentní zásobníky v mrazicí části.

Technické informace o spotřebiči:


Název produktu: kombinace chladnička / mraznička
Kód produktu: KG 36VX47 antiBacteria
Energetický štítek: A++/A/A
Spotřeba energie za rok: 208 kWh
Užitný objem celkem: 316 l
Barva: InoxLook

Nová kombinace chladnička / mraznička bude na českém trhu od září 2008 za maloobchodní cenu 16.990,- Kč.

Více informací o domácích spotřebičích Siemens naleznete na http://www.siemens-spotrebice.cz. Do tašky vložíte chladicí vložky a pak už hurá na dovolenou. Nová kombinace chladničky s mrazničkou Bosch V termotašce se vám žádná dobrůtka nerozteče V termotašce se vám žádná dobrůtka nerozteče

Související články


Kategorie


RSS Tisk stránky


zpět