Reklama
Doporučujeme

Spotřebiče Karma Design za skvělé ceny
Nabízíme vestavby Karma Design za bezkonkurenční ceny, poštovné a dovoz ZDARMA!
shop.spotrebice.cz

Aspen.PR
Specialista na PR a marketing segmentu spotřebičů a bydlení. Efektní a efektivní komunikace pro váš produkt.
www.aspen.pr/cs/

Rentpoint
Autopůjčovna s nejširší nabídkou nabídkou vozů na trhu.
www.rentpoint.cz


Novinky na trhu

Ergorapido Tangerine_mensi.jpg

Spotřebič roku 2007 od společnosti Electrolux 11.01.2008

Dnešní článek bude trochu neobvyklý. Nepředstavíme vám totiž domácího pomocníka, který by právě přišel na trh. Místo toho si můžete přečíst rovnou o třech spotřebičích, které odborníci vyhodnotili jako nejlepší ze sortimentu společnosti Electrolux za rok 2007. Na stupních vítězů se umístila varná deska, vysavač a trouba.


O první příčku se ucházelo devět spotřebičů z různých kategorií. A absolutní vítěz? Electrolux indukční varná deska Infinite bez přesného vymezení varných zón EHD 68200 P. Na dalších dvou příčkách se umístil Electrolux bateriový vysavač 2 v 1 Ergorapido ZB 2811 (barevné varianty 2812, 2813) a Electrolux receptová trouba s horkou párou EOB 98000 X.

Indukční varná deska Infinite EHD 68200 P
Varná deska Electrolux
Infinite indukční varná deska je bez tradičních kruhových varných ploch a nabízí tak možnost docílit vyšší flexibility při vaření. Umožňuje na kteroukoli ze čtyř varných zón nebo přes více zón najednou umístit libovolnou pánev o průměru 125 až 210 mm. Prostým zakrytím kříže na kterékoli zóně se bez ohledu na velikost pánve nebo dokonce její polohu na spotřebiči pod dnem pánve udržuje rovnoměrná teplota.

Indukční varná deska o šířce 71 cm je vybavena řídícími prvky a indikátory zahřátí integrovanými do povrchu desky ve formě dotykového panelu, jenž umožňuje okamžitý přístup a je při vaření snadno viditelný. Jelikož jsou tepelné ztráty indukčního vaření velmi malé, představují indukční varné desky zároveň vysoce energeticky efektivní spotřebič snižující spotřebu energie, tedy i náklady. Electrolux dnes dává novou dimenzi indukčnímu vaření nabídkou vyšší flexibility celého povrchu varné desky.

Bateriový vysavač Ergorapido
Vysavač Electrolux
Každý z nás touží po tom co nejlépe využít svůj volný čas. Neustále upravujeme své plány a raději rychle uklidíme malý nepořádek, než abychom prováděli velký, časově náročný úklid. Vysavač Ergorapido tento čím dál častější požadavek uspokojí. Bezdrátový tyčový vysavač 2 v 1 umožňuje rychlé čištění různých ploch v domácnosti, aniž bychom kvůli tomu museli měnit své plány – uklidíte prostě tehdy, když se vám to nejvíce hodí.

Výzkumy potřeb zákazníků společnosti Electrolux ukázaly, že 49 % mužů a 52 % žen v Evropě pociťuje v běžném životě časový press. 70 % žen uvedlo, že raději rychle uklízí každý den, než aby musely uklízet důkladně jednou za týden. Tento způsob lépe vyhovuje jejich životnímu stylu. Na základě tohoto poznatku byl vyvinut nový vysavač Ergorapido, který stál u zrodu trendu dnes známého jako „okamžité uklízení“. Tento bezdrátový vysavač je akumulátorový tyčový vysavač s integrovanou rukojetí. Tyčový držák lze použít k rychlému vyčištění jakéhokoliv místa na podlaze. Po vyvléknutí tyče můžete s vysavačem snadno uklízet stoly a sedačky – vše můžete dělat naráz, aniž byste se zastavovali.

Vysavač Ergorapido je lehký a subtilní, má však silný motor a cyklonický filtrační systém. Díky těmto prvkům a díky zcela nové koncepci proudění vzduchu má vysavač vynikající čistící schopnost. Kartáč rotující v hubici je zárukou toho, že přístroj dokonale sebere všechny částice prachu.

Receptová trouba EOB 98000 X
Trouba Electrolux
Receptová trouba s horkou párou umožňuje šetrnou metodu přípravy pokrmů při nízké teplotě a ve vysoké vlhkosti. Jedná se o ideální způsob přípravy co nejchutnějších jídel. Pečení párou uchovává přirozenou chuť a vůni potravin. Při využití této trouby budete mít také více času na přípravu různých detailů, které z vás udělají vynikající hostitelku, či hostitele. Zatímco trouba za vás bude pečlivě sledovat dobu pečení dle vámi nastaveného programu, vy se můžete bavit zvládáním hostitelských dovedností. Stačí vybrat požadovaný recept a trouba automaticky ví, jaký čas a teplota v závislosti na váze a fázi přípravy přinášejí nejlepší výsledky.

Jestliže tuto automatickou službu zapnete, sama dokonce upravuje nastavení teploty v průběhu pečení podle přednastaveného receptu tak, aby výsledkem bylo vždy dokonale upečené jídlo. Tato trouba Electrolux pracuje nenápadně a šetří váš čas na jiné věci. Krátkým zvukovým signálem vás upozorní, že je již napečeno.

Další výhodou trouby samočisticího typu je lepší izolace než u běžné trouby a vyznačuje se tak nižší energetickou spotřebou. Díky čtyřvrstvému sklu trouby, jež chrání vnější sklo před nebezpečně vysokou teplotou, můžete klidně odpočívat s pocitem, že vy i vaši blízcí jste chráněni před úrazem bez ohledu na to, kolik práce v kuchyni máte. Její provoz je natolik automatizovaný, že se můžete soustředit na jiné věci. Trouba pracuje za vás.


Autor: Electrolux / Michala Gregorová
Foto: Electrolux

Související článkyRSS Tisk stránky


zpět