Reklama
Doporučujeme

Spotřebiče Karma Design za skvělé ceny
Nabízíme vestavby Karma Design za bezkonkurenční ceny, poštovné a dovoz ZDARMA!
shop.spotrebice.cz

Aspen.PR
Specialista na PR a marketing segmentu spotřebičů a bydlení. Efektní a efektivní komunikace pro váš produkt.
www.aspen.pr/cs/

Rentpoint
Autopůjčovna s nejširší nabídkou nabídkou vozů na trhu.
www.rentpoint.cz


Novinky na trhu

ikona_baumatic.jpg

Spotřebiče Baumatic Dance Partners: make-up pro vaši kuchyni 26.12.2007

Máte rádi změnu, dynamiku a odvážné nápady? Toužili jste vždycky po originalitě? Líbilo by se vám třeba sladit byt, jeho vybavení a všechny doplňky v jediné barevné harmonii? Pak by vás mohlo zajímat, že společnost Baumatic uvedla na trh novou řadu Dance Partners: kuchyňské spotřebiče, které vás nadchnou nejen technickými parametry, ale také netradičním, pestrobarevných designem.


Jistě. Prvořadým úkolem všech výrobců domácích spotřebičů byla vždycky praktičnost a kvalita. Proč ale neozvláštnit kuchyň – místo, kde většina z nás tráví spoustu času – výrobky, které jsou stejně kvalitní, jako atraktivní? Díky Baumaticu si teď můžete dopřát multifunkční troubu, varnou desku, odsavač par, myčku nádobí nebo třeba lednici v unikátní červené, oranžové nebo žluté barvě.

Chladnička BaumaticČervenou, oranžovou, nebo snad žlutou?

Řada Dance Partners je důkazem, že i kuchyň se může stát místem plným vášní a emocí. Proč tedy nevsadit třeba na červenou, barvu temperamentu, smyslnosti a vášně, kterou preferují všichni, kdo se brání fádnosti? Proč ne třeba oranžová, královna všech současných módních trendů, dávný symbol elánu, odvahy a energie, barva, která motivuje k odhalování dobrodružství nejen v životě, ale také při kulinářském experimentování. A co žlutá? Barva radosti, svobody, dobrodružství, slunce a tepla, která prozáří i ten nejvšednější den.

A jak je to s cenami? Budete připlácet za netradiční design spotřebičů? Barevné výrobky řady Dance Partners se cenově nijak neliší od těch tradičních. Například multifunkční trouba stojí 24 990 Kč, sklokeramická deska 15 990 Kč, odsavač par 25 990 Kč, myčka nádobí 27 990 Kč a barevná lednice 16 990 Kč.

Více informací naleznete na www.baumatic.cz


Autor: Baumatic / Michala Gregorová
Foto: Baumatic

Související články


Kategorie


RSS Tisk stránky


zpět