Reklama
Doporučujeme

Spotřebiče Karma Design za skvělé ceny
Nabízíme vestavby Karma Design za bezkonkurenční ceny, poštovné a dovoz ZDARMA!
shop.spotrebice.cz

Aspen.PR
Specialista na PR a marketing segmentu spotřebičů a bydlení. Efektní a efektivní komunikace pro váš produkt.
www.aspen.pr/cs/

Rentpoint
Autopůjčovna s nejširší nabídkou nabídkou vozů na trhu.
www.rentpoint.cz


Novinky na trhu

LG vinoteka 1.jpg

Uchovejte oblíbené víno v domácí vinotéce LG 02.04.2008

Vlastní vinotéka je nezbytným vybavením domácností milovníků vína. Právě jim je určena novinka od LG Electronics, která zajistí vhodné skladování lahví pro uchování nejvyšší kvality „nápoje bohů“. Designově povedený model LG GC-W0061BXH vyniká bezvibračním kompresorem a vysoce účinným izolačním sklem. Domácí vinotéka LG pojme až 56 lahví a v obchodech ji koupíte za 19 990 Kč.


Jak znalci vína dobře vědí, na jeho výsledné kvalitě se velkou měrou podílí i způsob a teplota skladování. Mít vlastní sklep, který by splňoval náročné požadavky, si však může dovolit jen hrstka lidí. Pro ostatní je nejlepší volbou kvalitní domácí vinotéka. Je to snadno ovladatelný domácí spotřebič, který funguje podobně jako chladnička – stačí ho zapojit do zásuvky.

Červeným vínům nejvíce prospívá klima od 12 do 18 stupňů Celsia. Pro bílá vína je vhodnější chladnější prostředí, ideálně šest až 10 stupňů Celsia. „Na vinotéce LG GC-W0061BXH lze nastavovat teplotu po jednotlivých stupních, a tak vždy můžete upravit vnitřní klima dle doporučení na etiketě,“ uvedla Hana Říhová, produktová specialistka LG Electronics CZ.
Vinotéka LG
V běžných chladničkách i některých domácích vinotékách jsou lahve vystaveny vibracím od kompresoru. Tyto dlouhotrvající mikrootřesy způsobí víření usazenin, což vede k rychlejší oxidaci vína. Aby vlastníci vinotéky LG měli požitek z nápoje co nejvyšší, vyvinuli jeho experti speciální, bezvibrační kompresor. Ten s sebou přináší další plus – chlazení téměř neslyšíte, a tak vás nebude rušit, ani když vinotéku umístíte do obývacího pokoje, kde vám zpestří interiér a oblíbené pití budete mít hned při ruce.

Zatímco na vinici je sluníčko důležitým spojencem, při skladování hotového vína vítáno není, protože snižuje kvalitu obsahu. Oboustranně otevíratelná dvířka u vinotéky LG jsou sice skleněná, ale vyrobená ze zvláštního skla ITO (indium – cínový oxid). Dvojité běžné sklo zachytí pouhých 20 % slunečního světla, třívrstvé ITO sklo až přes 80 procent. Další výhodou je skutečnost, že tento materiál zabraňuje rosení a zvyšuje tepelnou izolaci, čímž zároveň šetří energii.

Vybrané funkce vinotéky GC-W061BXH

  • elektronická kontrola teploty
  • bezvibrační kompresor
  • třívrstvé izolační sklo ITO
  • kapacita až 56 lahví
  • oboustranně otevíratelné dveře
  • nastavení teploty 6 ° až 18 °C
  • stylový design
  • drátěné police s dřevěným čelem
  • hrubý objem 135 l

Autor: LG
Foto: LG

Související články


Kategorie


RSS Tisk stránky


zpět