Reklama
Doporučujeme

Spotřebiče Karma Design za skvělé ceny
Nabízíme vestavby Karma Design za bezkonkurenční ceny, poštovné a dovoz ZDARMA!
shop.spotrebice.cz

Aspen.PR
Specialista na PR a marketing segmentu spotřebičů a bydlení. Efektní a efektivní komunikace pro váš produkt.
www.aspen.pr/cs/

Rentpoint
Autopůjčovna s nejširší nabídkou nabídkou vozů na trhu.
www.rentpoint.cz


Novinky na trhu

WA 73120.jpg

Úsporná pračka a sušička od Gorenje 12.11.2007

S novými produkty, které vám vyperou a vysuší vaše prádlo, přichází na trh společnost Gorenje. Nová volně stojící pračka WA 73120 a kondenzační sušička prádla D 73225 představují úsporný způsob, jak se zhostit těchto nepříliš oblíbených domácích prací. A svými funkcemi (snadné žehlení, jogging program) se vám je snaží usnadnit.


Volně stojící pračka Gorenje nejenže vypere až 7 kg prádla, ale současně uspoří energii. Pracuje totiž v energetické třídě A+ a tím šetří nejen vaši kapsu, ale i přírodu. Pro prádlo si můžete zvolit jeden z 19 programů, o jehož průběhu vás bude informovat LCD textový displej ve svěží zelené barvě, takže máte v každém okamžiku vše pod kontrolou. Díky možnosti odložení startu až o 24 hodin už nikdy nebudete muset spěchat domů jen kvůli praní. K dalším vymoženostem pračky Gorenje patří například opakované máchání odstraňující veškeré zbytky detergentů, speciální jogging program pro méně zašpiněné prádlo nebo naopak intenzivní praní. Skvělým pomocníkem je rovněž program snadného žehlení. Ždímání prádla je šetrné a přitom účinné s optimálním výkonem 1200 otáček za minutu.

Doporučená prodejní cena: 14 990 Kč

Kondenzační sušička prádla Gorenje šetrně vysuší až 7 kg prádla. Díky vyspělé technologii Use logic dokáže optimalizovat proces sušení. Stačí jednoduše nastavit stupeň vlhkosti podle toho, jestli chcete prádlo následně uložit do skříně nebo má být připravené k žehlení. Právě žehlení vám navíc usnadní funkce proti pomačkání prádla. Některé materiály jsou choulostivé na teplotu, proto sušička Gorenje nabízí také nižší teplotu sušení podle potřeby. Její významnou výhodou je rovněž jednoduché ovládání, při kterém efektivně pomáhá textový display ve svěží zelené barvě. Nová sušička Gorenje je vybavena servisní diagnostikou a bezpečnostními prvky, k nimž patří dětská pojistka i automatické vypnutí při otevření dveří. Sušička D 73225 vzhledově ladí s novou pračkou WA 73120, se kterou tvoří dokonalou dvojici pro praní i sušení.

Doporučená prodejní cena: 16.990 Kč

Web spotřebičů značky GorenjeAutor: Michala Gregorová / Gorenje
Foto: Gorenje

Kategorie


RSS Tisk stránky


zpět