Reklama
Doporučujeme

Spotřebiče Karma Design za skvělé ceny
Nabízíme vestavby Karma Design za bezkonkurenční ceny, poštovné a dovoz ZDARMA!
shop.spotrebice.cz

Aspen.PR
Specialista na PR a marketing segmentu spotřebičů a bydlení. Efektní a efektivní komunikace pro váš produkt.
www.aspen.pr/cs/

Rentpoint
Autopůjčovna s nejširší nabídkou nabídkou vozů na trhu.
www.rentpoint.cz


Novinky na trhu

hd5730.jpg

Užijte si kávové opojení s novým specialistou na přípravu lahodné kávy: Philips Espresso 06.07.2008

Společnost Philips přichází na český trh s novým plně automatickým přístrojem Philips Espresso HD 5730, který je určen pro domácí použití. Nové Philips Espresso nabízí komfortní a jednoduché používání. Jediným stiskem si můžete během chvíle připravit výtečné cappuccino, latte macchiato či krémové espresso. Kromě toho se zákazníci mohou těšit i na moderní design, povrch přístroje je z leštěného nerezu a hliníku odolného proti otisku prstů.


„Káva je směs plodů různých druhů kávovníku. Pro přípravu kávy v našich zeměpisných šířkách se používají jen dva základní typy, káva arabica a robusta,“ objasňuje Lenka Knězová, marketingová manažerka domácích spotřebičů společnosti Philips. „Příprava kávy má mnoho forem a u lidí se těší různé oblibě. I to je důvod, proč naše společnost přichází na trh s novým Espressem HD 5730, které nabízí možnost připravit si velmi jednodušše v klidu domova různé typy kávy podle vlastní chuti,” dodává.

Vysoký výkon, snadná obsluha a velký výběr možností

KávovaryOtevřít galerii »Pro skvělé výsledky disponuje nové Philips Espresso (HD 5730) tlakem 15 barů a plně automatickým tlačítkem pro rychlou přípravu chutného cappuccina, latte macchiata či krémového espressa. Navíc k přípravě lahodné kávy nabízí šlehání pěny přímo v přístroji, dále má zabudovaný mlýnek na zrnkovou kávu, který nabízí13 možností nastavení hrubosti mletí, přičemž lze samozřejmě možné používat i kávu mletou. Plně automatický systém garantuje konstantní chuť nápojů, navíc individuální volbu síly a množství kávy je možné uložit do paměti přístroje. Během přípravy kávy máte neustálý přehled - digitální displej zobrazuje veškeré informace.

Pohodlí a jednoduchá údržba

Nové Espresso Philips (HD 5730) nabízí možnost nastavení automatického zapnutí (i vypnutí), díky kterému se mimo jiné přístroj před vaším příchodem do kuchyně sám vyčistí a předehřeje. Nastavitelná výška umožňuje použití různé velikosti šálků, součástí přístroje je i jejich nahřívač. Jednoduchou údržbu přístroje zajišťuje samočisticí funkce, k čištění trysky mléka dochází za pomoci stisknutí nabízeného tlačítka. Pro větší pohodlí lze nádobku na mléko skladovat přímo v lednici a je možné ji mýt v myčce nádobí.

Nové Philips Espresso HD 5730 lze od července zakoupit ve vybraných prodejnách s elektrospotřebiči. Jeho orientační maloobchodní cena je 39 999 Kč.


Autor: Philips
Foto: Philips Kávomlýnek Bosch Big MKM6003 Kávomlýnek Krups GVX2 Kávovar Bosch TKA6721 Kávovar Eta 7174 90000 PRESTO Kávovar Kenwood CM 485 Surpresso compact pure white TK 52002

Související články


Kategorie


RSS Tisk stránky


zpět